Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Elder Scrolls III:Morrowin...

The Elder Scrolls III:Morrowind. Segitetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy most kezdtem nemrég és azt akarom kérdezni hogy nálatok is ugy van hogy 100 kard szurásból/vágásból 1-2 ha eltalálja? Mindig mellé üt...Ijjal meg átmegy mindenen a nyilvessző,., Ez bug? Vagy van ezt kijavitó plugin/mod?

2015. júl. 23. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem bug. Alacsony a skilled. Minél több sikeres ütést beviszel, úgy fejlődik a képességed. De lehet találni kiképzőket is, akiknél ha fizetsz, fentebb lehet húzni a skillt. Meg még könyvekből is lehet tanulni.
2015. júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alacsony a "Long Blade" skill-ed. Jobb klikkel megnezheted, hogy eppen mennyi. Ha sokat gyakorlod, novekedni fog, de addig ez van. :)


Ha karddal kivansz harcolni, celszeru mar az elejen olyan karaktert kesziteni, amely alapbol nagyobb skill-lel indul. Pl. Imperial vagy Redguard faj, Knight vagy Warrior class. Ekkor mar alapbol 30-40-es Long Blade skill-lel indul.


[link]

2015. júl. 24. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösszttőtnek megnéztem és én 10-es skillel rohangáltam:)
2015. júl. 25. 18:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!