Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok olyan játékokat pc-re...

Tudtok olyan játékokat pc-re amivel online tudok játszani a haverommal/haverjaimmal?

Figyelt kérdés
Elég jó a gépem szóval jobb lenne erősebb grafikájú játékokkal játszani. Előre is köszi!:)

#Online.játékok
2015. júl. 19. 11:54
 1/4 LaTueur ***** válasza:
Én a kicsit gondolkodósabb játékokat szeretem, de (főleg multiban) ezek is lehetnek izgalmasak: Civilization(én a 4-t ajánlom, de az 5 is jó), Total War, The Guild II, Town of Salem(ez internetes), Crusader Kings II, Europe Universalis IV, Agar.io(ez is internetes, a multit kicsit nehezebb megoldani), Minecraft(ne mond, hogy nem hallottál róla), Age of Empier 3. Ha bámelyikkel kapcsolatban kérdésed van nyugodtan írj nekem. Mellesleg, ha ezek közöl választotok akár nekem is szólhattok. :)
2015. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Még átrágjuk őket :D de ha választottunk ezekből akkor szólunk!:)
2015. júl. 19. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Tunngle-t felrakjátok és a játékok 70-75%-a megy.

COD WA

PayDay2

The Forest!!!

De Tunngle-ön van fent egy lista :D

2015. júl. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2015. júl. 19. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!