Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sokan játszanak még a BF2-vel...

Sokan játszanak még a BF2-vel PC-n multiba? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 18. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy megszűnt a multi támogatás hozzá, de csináltak egy módot amivel tovább lehet játszani, tudtommal a ranking system is működik, tehát ugyanúgy oldhatod fel a fegyvereket stb.

Amikor legutóbb néztem még mindig volt 4-5 teli szerver, plusz rengeteg félig meddig telített, és még a kiegészítőkhöz s lehet szervert találni.

Én javaslom a megvásárlását, mert egy remek játék, nagyon sokoldalú, rengeteg pálya és még a gépigénye sem nagy: egy nagyon alap masina is simán tolja fullon és nem néz ki rosszul.

Még egy szempont a megvételhez a modok: ez volt az utolsó modolható BF, rengeteg mod van hozzá, és ez az ami miatt én javaslom hogy megvedd. Kettő modot ki is emelnék:

1. Forgotten Honor 2 ez gyakorlatilag egy második VH. szimulátor csodálatos grafika, néha indulnak kampányok amiben valós csatákat játaszanak újra sokszor akár 100-an egyszerre, itt a honlap: [link]

és egy kedvcsináló ( ez a legújabb patch trailere, van rengeteg másik map): https://www.youtube.com/watch?v=Kgf8oofQhcQ

2. Project Reality: Na ez egy igazi háborús szimulátor, minimum olyan részletes mint az Arma sorozat, ezt rengetegen játsszák, nagyon összetett, minden van benne ami a valóságban.

honlap: [link]

kedvcsináló: https://www.youtube.com/watch?v=1H-tC-OxcSg

Megvenni nem olyan könnyű mert digitálisan már nem árulják a multi megszűnése miatt, de még mindig beszerezhető innen-onna.

2015. júl. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!