Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Olyan pc-re való online...

Olyan pc-re való online autóverseny játék amiben a keresett pénzt tuningra lehet fordítani?

Figyelt kérdés

Mint a NFS széria, csak online versenyekkel.

Nagyon új játékok kizárva, a The Crew-hoz kevés a gépem.


2015. júl. 17. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt egy Test Drive Unlimited dolog 2005-2006 környékén, de nem tudom, hogy az online szerverek még mennek-e. A pénzzel nem csak tuningolni lehetett, hanem új autókat, házakat venni.


Van egy Test Drive Unlimited 2 is, ez újabb, de sokkal rosszabb, mint az eredeti.

2015. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ismerem, volt is gépen, de online nem tudom menne-e. Ja meg jut eszembe tuningolni nem lehet, csak újabb kocsikat venni ha jól emlékszem.
2015. júl. 17. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt tuning is, mindegyiknél 3 szint, de csak a teljesítményt növelte, nem volt vizuális.


Mást sajnos nem tudok. :(

2015. júl. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne rosszabb a TDU 2?

Amúgy az első rész szerverei már nem működnek, a másodiké is csak ritkán.

2015. júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát számomra azért volt rosszabb a TDU2, mert:

- feleannyi autó van benne (ha az ismétléseket is számítjuk, akkor negyedannyi se), mint a TDU1-ben. Kedvenceim, pl Maserati, Lamborghini, XJ220, Esprit, motorok hiányoznak.

- a gazdag-tini-vagyok karrier borzalmas, és miután kivitted, alig lehet pénzt szerezni. A TDU1 versenyei sokkal jobbak voltak.

- TDU1-nek sokkal jobb fizikája volt, TDU2 inkább arcade

- másoknak készíthettél küldetéseket, és a nyertesé lett az összegyűlt pénz (Lisa's Diners)

- sok házat, helyet letöröltek, így sok út a semmi közepén végződik


Ami jobb a TDU2-ben: Ibiza, éjjel-nappal ciklus, eső.


TDU1-et 5 évet játszottam, TDU2-t csak pár hónapot. :|

2015. júl. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!