Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek ezen a gépen hogy...

Szerintetek ezen a gépen hogy fog menni a GTA?

Figyelt kérdés

CPU: Intel(R) Pentium(R) CPU G2030 / 3.00GHz

RAM: 4GB DDR3 1333MHz

GPU. nVidia GeForce GT 730 2GB 128Bit DDR3

Elindul a játék normál vagy közepes grafikán 25-30 fps 1024x768 felbontással lag nélkül ?

A válaszokat elöre is köszönöm!



2015. júl. 8. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A GTA V? Sajnos brutális gépigénye miatt a 2 gigás kártya csak a közepest tudja belőle kihozni. Viszont tény ami tény, egy komolyabb gép ami full ultrán viszi a játékot 500 fölött kezdődik, de elég brutálisan néz ki.
2015. júl. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na igen GTA 5-re gondoltam :D

Elhagytam az 5-öst

2015. júl. 8. 23:08
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Lag csak multiban van, az is akkor, ha a netkapcsolatod is olyan gyenge mint a géped. Azonkívül remélem szereted a képregényeket...
2015. júl. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nemohalacska ***** válasza:

Menni fog ne félj.


Elrettentésképpen leírom a gépem adatait:

Proc: AMD 64 x2 6000+ 3Ghz

Ram: 4GB DDR2 800MHz

Video: Nvidia gtx 560Ti 1GB


Én ezzel az összeállítással játszok vele és nem ismétlem nem akad. Természetesen minden abszolút minimumon van.

Az a gond hogy sajnos kevesen vannak akik képesek virtuális maszturbáció nélkül játszani valamivel.

2015. júl. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!