Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A fiúk miért ordítanak lövöldö...

A fiúk miért ordítanak lövöldözős videójáték közben?!

Figyelt kérdés

Például a barátom mikor csézik..Értem én hogy beleéli magát,de többször is rászólok hogy nagyon nagyon hangos és durva és ennek ellenére sem hagyja abba vagy vesz visszább.

Ez mással is van így?



2015. júl. 8. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Lövöldözős játékok? Olykor nem szokás. De ha, a cs-vel felidegesíti magát, akkor ne is próbálja ki a Fifa-t.
2015. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem te orulhetsz, h meg csak uvoltozik. nekem havonta kell uj tanyerkeszletet vennem a FIFA miatt.


20/F

2015. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Mert élvezi, és ezt váltja ki belőle.

Az már más kérdés, hogy ha megkéred, jobban odafigyelhetne magára - úgy gondolom, ez a minimum egy kapcsolatban.

2015. júl. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert bénák a játékhoz. Ha ügyesek lennének, maximum mosoly ülne az arcukon.


Amúgy én nagy gamer voltam mindig is, de el nem tudom képzelni, hogy ott van mellettem egy eleven nő, de inkább a gombokat nyomkodom. Pedig 15 éve vagyok házas.

2015. júl. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pedig jelenleg is ez megy..Itt fekszem az agyon,netezek.O pedig jatszik es szokasahoz hiven eleg hangosan.Megszoktam mar,azt mondja neki ez a hobbija,igy pihen.
2015. júl. 8. 18:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Megmondom miért... Mert ráfüggtek, és nem képesek elviselni a vereséget. Egyszerűen túlságosan ráizgulnak, ráfeszülnek a játékra, és nem tudnak veszíteni. Nagyon jó példa, amikor valaki belövi őket, akkor már szidják, meg csalónak elhordják azt, aki belőtte őket. Holott ez nem így van. Tipikus gyerek viselekdés, nincs miről beszélni. Egy idősebb játékos képes elviselni a vereséget, és tud kultúráltan viselkedni.
2015. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nincs ezzel baj, hogy játszik kicsit... Az a kérdés, hogy hány órát. Ha semennyit nem foglalkozik veled, és csak ezzel játszik, akkor hanyagoljad azt a pasit... 1-2 óra kikapcsolódás belefér, bár tudni kéne viselkedni.
2015. júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen,o is rafuggott.Ts-ben leorditja a csapattarsat hogy miert benazik,ha ot lelovik akkoris ordit.

Neha nagyon jokedvuen jatszik,nevetgel kozben.De ez a ritkabb.

Es sajnos kb 6-7 eve jatszik,velem "csak" 2es fel eve van egyutt.Ha van ra lehetosege napi 4-5 orat is tud jatszani.Azt mondja hogy igy fogadjam el.El ks fogadom,csak neha tobbre vagyom azert ennel.

Na de nem megyek at a parkapcsolati problemak reszre.

2015. júl. 8. 19:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, én egyszer sem ordítottam játék közben, legyen szó akármilyen játékról.


De azért ne általánosíts "a fiúk"-ra, nyugodtan korlátozhatjuk ezt a jelenséget az addiktív FPS-ek rajongótáborára. (Közülük sem mindre.)


#6 mondta meg a tényeket: mert ő bizony függő.

Egy - bocsi, hogy így mondom - normális játékos azért játszik, hogy kikapcsolódjon, szórakozzon, és élvezze, amit csinál. Egy függő meg azért, hogy kielégítse a függőségét.

Egy normális játékos ha nem megy neki a játék, és nem élvezi, akkor abbahagyja, csinál valami mást, vagy játszik mással. Egy függőnél szóba sem jöhet, hogy mással játsszon, és szabályos agressziót vált ki belőle a kudarc. Amit persze próbál áthárítani a csapattársakra, meg minden egyéb tényezőre, hiszen az lehetetlen ugye, hogy pont a függősége tárgyából lenne béna.

Végül pedig: egy normális játékos tudja, hogy csak játszik. A függő viszont ezt nem játéknak tekinti, hanem valami véresen komoly dolognak. És míg egy normális játékosnak józan értékrendje van, addig egy függőnek a játék mindennél fontosabb, még a barátnőjénél is.


Kérdező: lehet, hogy nem akarsz átmenni a "párkapcsolati problémák" részbe, de ez igazából az. Meg részéről jókora mentális probléma. Igen, az embernek egy párkapcsolatban hozzá kell szoknia a másikhoz, össze kell kovácsolódni, ami gyakran egymás rossz szokásainak az elfogadását is jelenti. Azt viszont soha nem jelentheti, hogy tojunk a másikra, elvárjuk, hogy ő midnenben 100%-ig elfogadjon, de cserébe minimálisan sem vagyunk képesek az ő igényeit elfogadni. És végképp nem jelentheti azt, hogy nagyságrendekkel jelentéktelenebb dolgot fontosabbnak tartunk, mint a saját szerelmünket.

Nem akarlak elkeseríteni, de tényleg: vagy elfogadod, hogy te itt csak másodlagos szereplő vagy - és vélhetően az is maradsz -, vagy kilépsz ebből a "kapcsolatból". Arra, hogy ő változzon, a függőségnek ezen a szintjén nem sok esély van.

2015. júl. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!