Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti PC-s Assassin's Creed...

Ga-Te kérdése:

Eredeti PC-s Assassin's Creed 3 Uplay-en nem akar elindulni. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Feltelepítés után sikeresen aktiváltam is Uplay fiókomban a játékot a megadott kód alapján azonban ha ráányomok az indításra egyszerűen nem történik semmi. Auto update-el és az nélkül sem. Nem tudom mi lehet a baj?
2015. júl. 7. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Töröld le az egészet, és a kliensből töltsd le. Ne használd a CD-t.


És írd le a pontos konfigodat is!

Driverek fent vannak?

2015. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na az van, hogy este nekem is eszembe jutott, hogy mi lenne ha nem lemezről hanem a Uplay-ből letöltöm és telepítem. Természetesen miután leszedett laza 17 GB-ot elindult rendesen a játék. Ma reggel kíváncsiságból újra felraktam megint lemezről és ugyanúgy nem indul a játék. Felraktam már mindent amit lehet. Mi a fene baja lehet ha lemez által telepítem fel? Ez nonszensz komolyan.
2015. júl. 8. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a lényeg hogy működik ha letöltöd a kliensből. :) A steames, uplayes, és origines lemezes játékokhoz igazából nem kell a lemez. Amolyan "dísz". Hiába rakod fel lemezről, ugyanakkora patchet kell letölteni, mintha felraktad volna a kliensből.
2015. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát azért nem egészen így van. Rengeteg lemezes eredeti játékom van és azért nem mindegy, hogy letöltesz több gigát 1-2 óra alatt vagy elvégzi lemezről a telepítést a steam mondjuk 10 perc alatt. De a Uplay is ugyanez... mindegy marad akkor a letöltős megoldás ennél a játéknál. :( Ja meg amúgy offline is feltudod telepíteni lemezről ha már egyszer aktiváltad nettel utána a fiókod nem ragaszkodik a nethez többé és feltudod telepíteni netalántán nincs épp internet.
2015. júl. 9. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!