Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy érdemes fizetni Steamen?

Hogy érdemes fizetni Steamen?

Figyelt kérdés

Meg szeretném venni a Counter Strike Complete Pack-et, 16 leszek nem sokára, OTP Junior kártyám van, ami MasterCard logoval van ellátva, szóval az.


A kérdés egyértemű:


Állandó fizetési módnak adjam meg a kártyát, és többet nem kell semmit megadni, csak vásárolni.....


vagy....



....csináljak egy PayPal fiókot és inkább a Steam pénztárcára mindig annyit tegyek, amennyi kell? (Mert a PayPalt nem lehet állandóra tenni)



2015. júl. 6. 04:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Én PayPal-t használok, de nem kötöttem hozzá kártyát így amikor utalok várnom kell 1 napot mire a bankszámlámról megérkezik a PayPal fiókomra, de ha hozzá csapod ez a negatívum is megszünik, bár nekem nem fogadta el régebben a Junior számla mellé járó kártyát sem a Steam , sem a PayPal, de ha jól tudom az utóbbi már lehetséges. Amúgy én a PayPal-t ajánlom, biztonságos, de én nem Steam pénztárcára utalnék, mert azzal is simán lehet fizetni közvetlen, sőt meg is jegyzi a Steam, a PayPal adataid, igaz, hogy úgy alig biztonságosabb mint a kártya megadása.
2015. júl. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az elég fura, mert nekem hozzá van rendelve a kártyám (MasterCard) a PayPalhoz. Fizetéskor kiválaszthatom, hogy PayPallal fizetek (ilyenkor átirányít a PP oldalára, ahol be kell lépnem), vagy a PayPay FIÓKOMMAL (ilyenkor automatikusan intézi a tranzakciót).

Ha a Steam pénztárcádba töltesz fel pénzt, azt többé nem veheted ki, tehát a PayPalos fizetéssel anyagilag kicsit jobban jársz. A PP és a Steam is nagyon biztonságos, ha betartod a szabályokat (banki autentikáció, jelszó őrzése, stb.). Ha valakit sírni hallasz, hogy ellopták az accountját, vagy lenyúlták a pénzét, az 100%, hogy kiadta valakinek a hozzáférését.

2015. júl. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De ha a paypal fiókhoz közvetlenül adom hozzá a kártyát, akkor nem kell várni egy napot?

Viszont akkor így mindegy, ha a steamnek közvetlenül megadom a kártyát, nem?


Még mindig nem tudok konkrétat, amit használni fogok, mert addig nem kezdek bele.

2015. júl. 6. 07:13
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, ezért megy a rizikó, mert mindegy hogy csinálom, ha jól csinálom, biztonságos.


De mégiscsak választanom kell.

2015. júl. 6. 07:15
 5/7 anonim válasza:
Szerintem csinálj egy PayPal fiókot, avval biztonságosabb! Mertha mondjuk feltörik a steamet, és ellopják a bankkártyaadatodat, akkor a kártyán lévő összes pénzt el tudják venni. De ha csinálsz egy PayPalt és mindig annyi pénzt raksz rá, mint amennyire szükséged van, akkor csak kis mennyiségű pénzhez férnek hozzá.
2015. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Ez csak akkor igaz, ha sehogy sem véded a bankszámládat. Az enyémről csak akkor tudnak ellopni valamit, ha megszerzik a kártyámat, a telefonomat és az e-mail hozzáférésemet is.
2015. júl. 7. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Szerintem a pay pal megoldást választom!
2015. júl. 7. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!