Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » XBOX1/PS4/PC Játék, film,...

XBOX1/PS4/PC Játék, film, zene, képek, net. Max 600 Euró! Mit ajánlotok? PC az egyetlen amivel eddig dolgom volt.

Figyelt kérdés

Először is nem vagyok játékos. A gépem gyenge hozzá,hogy ma értelmes játékokat vigyen,és főként ami tetszik is,és élvezetes játékélményt nyújt FULL HD felbontásban minimum. Hozzátenném nem értek a témához. Ma pattant ki a fejemből,hogy beruházok egy konzolra,és nem csak neten nézem mások hogyan játszanak,hanem beszállok,és átélem az élményt,amit a játék játszás közben nyújt.


Új PC-re beruházni túl sokba kerül. Többe,mint amim lenne rá. Új házzal és két táppal pedig pláne,(a játékokról nem is beszélve) az új Windows 10 hozzá pedig +120 a NOD vírusirtóval még ennyi... i5 4690 és a ma középkategóriás GTX 960 vagy R9 285 lenne egy H97-es alaplappal. Szó legoptimistább becslések szerint is minimum 1 000 Eurót kellene összekaparnom hozzá játékok nélkül,ami jelen helyzetben lehetetlen. Tovább várni pedig nem akarok,mert könnyen lehet a pénz ami most van eltűnik másra,és megint csak sóvárgás marad hátra...

A gép témának utánajártam. Mondjuk rá,hogy tudom mit akarok a téren,és eddig is ezt használtam,de a másik kettőhöz nem értek egyáltalán. Sosem használtam. Viszont olvastam,hogy olcsóbban összeállítható egy játékplatform belőle. Bár lehet ez régi megállapítás. A mostani árakat nézve eléggé mutatós árakat produkálnak ezen termékek is. A játékárak és a vasam élettartama is sokat számít. A gépem 8 éve használom,és működik ahogy kell (elavult,nemtámogatott XP oprendszert használva) egy ilyen régi és elhanyagolt gépnek,de újat venni ha elromlik,vagy túl hamar elavul nem tudok,csak ha nem kapom össze magam,és játszik közre a szerencse.


Szóval ami érdekelne,hogy elindítsatok egy úton,ami kielégíti fent említett igényeim,és hosszútávon is profitálhatok belőle. Bár valszeg a hosszútávú tervezés egy olcsóbb kompromisszumokkal összerakott asztali gép lesz. Legalább is jelenlegi véleményem szerint,amennyire értek a témához.


A kérdésem kiírom a számítástechnika részlegbe is. Hátha ott találok válaszra.

Megköszönném a kimerítő válaszokat. Addig is próbálom minél jobban beleásni magam a témába.



2015. júl. 4. 14:15
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt hiszem átgondolom a kérdésem,és igyekszem mai híreket olvasni.
2015. júl. 4. 16:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!