Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az eredeti Minecraft maga a...

BrekiX kérdése:

Az eredeti Minecraft maga a program kerül pénzbe vagy a karakter (fiók)? És a LegendaryMc-t lehet modolni? Ha nem, akkor melyik ingyenes minecraftot lehet?

Figyelt kérdés
Minecolony+Mo'Creatures modot raknék be

2015. júl. 4. 10:03
 1/7 LaTueur ***** válasza:
A játék kerül pézbe és azt a karakterednél tudod aktiválni. Úgy, mint Steam-en. A klienseket nemigen lehet modolni. Szerintem mondjuk a KeiNett-et, vagy a MineShafter-t lehet. A Minecolony már 1.2.5-nél leállt, úgyhogy azt max régebbi verzióval tudod használni.
2015. júl. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

te egy accountért, fiókért fizetsz.

Aztán a weblapról letölthetsz klienst, amin át beléphetsz a fiókodba és játszhatsz. A modoláshoz kell forge vagy egyéb modoló program.

LegendaryMC egy tört kliens, amit ingyenesen is használhatsz. Hogy modolni lehet-e azt meg nem mondom.

2015. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 adventurer111 ***** válasza:
Ahogy 1. mondja. Csak annyit szólnák hozzá hogy egy modder csapat újraélesztette [link] még egy picit várni kell a rendes verziókra de szerintem valamennyire használhatóak az alfák/béták is.
2015. júl. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kristof2600 válasza:

A Minecraft nem kerul penzbe, (bocs csak angol a billentyuzetem) csak ha nem fizetsz, csak ugynevezett "demo-t" kapsz ami 5 teljes minecraft napig tart.


Sajnos igy van, de ha nCore-rol toltod le, azt nem kell kifizetni, nyugi, en onnan toltottem le, es nem fizettem, es megvan az egesz, ha neked nem megy, akkor torold le, es probalj masikat.


Bocsi, linket nem tudok adni. :(

2015. júl. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kristof2600 válasza:
ja az elozo valaszomhoz annyit adnek hozza hogy nem csak nCore-rol lehet, (szerintem) hanem mas torrentes oldalakrol is.
2015. júl. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 LaTueur ***** válasza:
De igenis a programért kell fizetni. A demo csak a próba verzió, arra van, hogy kipróbáld és, ha tetszik vedd meg. Az nCore meg egy torrent oldal, onnét a fél világ játékait le lehet tölteni.
2015. júl. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A legendary-t lehet modolni.
2015. júl. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!