Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mivel még nem voltam a balaton...

Mivel még nem voltam a balatonlellei vidámparkban és majd augusztsban megyünk lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

van 4 gyerekem (140 cm fölött) és el szeretném vinni őket a vidámparkba de én nem merek felülni semmire akkor is ki kell e fizetni a 2500 ft-ot vagy be lehet menni csak nem jár karszalag?

A másik kérdésem pedig,hogy láttam van az a kosárlabdás játék.Arra küldön kell fizetni vagy benne van az árban?

És meg van adva hogy mennyi ideig lehet ott lenni vagy az a 2500 Ft-tal 18 órától 23-ig ameddig tart a vidámpark fel lehet ülni mindenre,vagy csak mondjuk egy óráig?

Köszönöm!



2015. júl. 2. 15:12
 1/2 anonim válasza:
a kosárlabdás külön van azért fizetni kell, párszáz forintot. a jeggyel egészen zárásig benn lehet lenni és használni mindent. amúgy már 2600 ft a jegy. az meg hogy neked fizetni kell-e az szerintem a pénztáros jófejségén múlik de sanszos hogy ki kell fizetned :S
2015. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Zárásig bármire fellehet ulni csak az ilyen célbadobás meg ilyenek fizetősök megéri amugy nagyon,a jegyet ki kell váltani a felnőttnek is ha felul hanem
2016. júl. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!