Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elder Scrolls : Skyrim. (Ez...

Elder Scrolls : Skyrim. (Ez most normális? :D)

Figyelt kérdés

Szóval, tegnap kezdtem el játszani vele, 10-es szintű vagyok, és már Alduinnál tartok.. Ez.. Ez normális? A gáz csak az,hogy megvan a tekercs, volt jó kis flashbackem, de legyőzni nem tudom, feléig lekűzdöttem a HP-ját, de már potion nélkül nem megy. Viszont videókban láttam 210-es szintű embereket is.. Most mi a pic.sa? Én haladtam ennyire gyorsan? 7-es szintűn már 5 sárkányt kivégeztem. Ez normális?


Valamint annyi kérdésem volna,hogy én kaptam Fehérvágtában a Jarl-tól egy "segédet", egy harcos nőt. De ő meghalt, mikor megmásztam a 7000.lépcsőt. Ő akkor már végleg meghalt, vagy valahol lebzsel?



#Skyrim #Elder Scrolls #10-es szint #gyors végigjátszás #most mi történt? #normális-e ha
2015. júl. 1. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Először is igen, túl gyorsan haladsz. Beszélj mindenkivel a városokban és csinálj mellékküldetéseket is. Senki nem mondta hogy maga a main quest hosszú lenne, sőt ha egyhuzamban viszed ki akkor még rövid is...


Van egy rakás mellékküldetés, nézz szét a neten, nincs sok kedvem leírni az összeset, de vannak olyanok amik, bár nem a main quest, de mégis fontosak.


És igen Lydia ha leesett valahol akkor valószínűleg meghalt, lépj túl rajta én minden egyes új karakterkezdésnél muriból megölöm~ Ismét csak azt mondom hogy keress valami honlapot ahol megnézheted a dolgokat. Sok más companion-öd lehet még Lydián kívül, vannak jobban meg rosszabbak is, bár a olyan 30-as szint környékén már csak idegesítenek, főleg ha valamiféle assasion stílusú karakterrel vagy.

2015. júl. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megnyugodtam! Olyan kérdésem volna még, hogy hol tanulhatok ki varázs cuccokat? Mint pl a láng, amit kezdéskor kapsz, és ott a kezedben forog, jó volna ezt is gyarapítani.
2015. júl. 1. 20:56
 3/9 A kérdező kommentje:
Valamint erősebb felszerelést hogyan kell csinálni, vagy honnan tudok szerezni? Városi kovács elég gyér. Köszi a válaszT! :)
2015. júl. 1. 21:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Vehetsz a boltokban varázskönyveket. Azokat elhasználod aztán kész, már csinálhatod az új varázslatokat.
2015. júl. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fehérvágtában az égkogóban vagy ha kifejleszted a kovács képességeket akkor javíthatsz a fegyvereiden vagy csinálhatsz újakat. Illetve a nehézpáncél képességet ha növeled nő a védőérték.
2015. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Csori96 ***** válasza:

Én 140 óra után, 67-es szinten még csak a főszál elején tartok.


A képességeid használattól fejlődnek. Pl.: Ha gyakran használsz pusztítás varázslatokat (Destruction), akkor a pusztítás képességed gyorsabban fejlődik. Bizonyos képességszintenként (25, 50, 100) új varázslatok válnak elérhetővé a kereskedőknél. A Télvári Akadémián (College of Winterhold) szinte az összes varázsaltot megveheted.


Jobb felszerelést többféleképpen szerezhetsz. A kovácsolás képesség fejlesztésével bizonyos szinteken (30, 50, 60, 70, 80, 90, 100) egyre erősebb felszerelések válnak elkészíthetővé, melyeket még tovább fejleszthetsz a képességszintedtől függően. Emellett erős felszereléseket sírdombok, barlangok, erődök stb. felfedezése közben is találhatsz.

2015. júl. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A lényeg tömören annyi: Hogy erősebb cuccod legyen, fejlődnöd kell, amihez pedig mellék küldetéseket kell csinálni~


Egyenesen arányos lesz "nehezebb" a játék, ahogyan egyre nagyobb szintet érsz el. A sima dungeon-ökben az elején csak marha gyenge ellenfelek vannak, aztán egyre erősebbekkel lesznek, és a régieket könnyű szerrel megölheted majd.


Ahogy pedig a többiek írták Winterholdban tudsz venni varázslatokat, de igazából minden egyes városban van egy varázsló, a nagyobbakban a Jarl varázslója, és Ő is árul könyveket amikből meg tudod tanulni.

2015. júl. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Mosmár nagyjából tudok mindent, vannak új varázslatok a tarsolyomban, közben elkezdtem a DLC-s küldetéseket is csinálni, egyre erősebb emberekkel hoz össze a sors.. Valami Mirak, aki nem mellesleg sárkányszülött, úgy mint én, ki akar nyírni, meg keresztbe tesz, stb..


Annyi kérdésem lenne még, hogy a kovácsolás.. Folyamfenyvesben már kováccsal beszélgettem, kicsit segített, csináltam neki tárgyakat, már tudok mindent, csak arra volnék kíváncsi, hogy külön a kovács szakmát, hogy ne sok-sok szinttel később lehessen dolgokat kreálni, ki lehet-e tanulni valahol?


És még annyit,hogy vettem lovat és házat. Nos, a házban azt vettem észre, hogy egy pala beköltözött a felsőemeletre.. Csak úgy.. Pedig Lucia-t örökbe akartam fogadni, de az a fas*fej oda pofátlankodott. Na mindegy, kaptam már levelet a Farthla, vagy valami ilyesmi, nyugati vármegye Jarljától, hogy megtiszteltetés lenne, ha a vármegye hőse lennék, és vehetnék ott házat is már.


Apropó ló! Vettem egy ezresért lovat, és a kérdésem az,ha meghal, vagy elkóricál, esetleg elhagyom, akkor az meghal? Vagy ugyan ott marad? Egy harcnál leszálltam, és elfutott,mikor robbantgattak a mágusok, és alig találtam meg. Köszönöm a válaszokat! :) (Bocsi,hogy ennyire tudatlan vagyok, régebben WOW-oztam, az kicsit jobban ment. ^^)

2015. júl. 2. 18:17
 9/9 anonim ***** válasza:

A smithinget csak marha lassan lehet fejleszteni, alacsonyabb szinten nem sok értelme van vele bajlódni. XBox-on volt régebben egy glitch, amit anno akkor kihasználtam, de PC-re semmi ilyet nem tudok...ha sok pénzed van akkor vegyél marha sok vasat és csinálj egy tonnát azokból a kis késekből, amik a legolcsóbbak.


Melyik házat vetted meg? (Proudspire Manor, Honeyside?) Ha valaki beköltözött akkor szerintem annak a városnak a Jarl-ja küldte neked és ha beszélsz vele akkor mehet veled el. Ha gyereket szeretnél azoknak külön gyerekszoba kell, beszélj a Jarl segédjével vagy nem tudom kicsodája az, és akkor tudod váltogatni hogy mi kell a házba, a gyerekszoba mindig külön van.


A lovad pedig igen, meghalhat, csakúgy mint a legtöbb companion. Ha valahol lezuhan meg ilyenek akkor venned kell újat, lophatsz is újat ha akarsz, de azzal csínján így első nekifutásra :D

2015. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!