Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Wars: Battlefront milyen...

Star Wars: Battlefront milyen játék lesz szerintetek?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Azt tudni, hogy nem csak lövöldözni lehet majd, és gépekben,űrhajókban menni, hanem csatázni is fénykardal. Csak darth vader és luke lesz benne mint harcos? vagy pl darth maul, yoda stb is játszhatóak lesznek?

#PC #játék #Darth Vader #star wars . battlefront
2015. jún. 29. 03:26
 1/9 anonim ***** válasza:
2015. jún. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó.
2015. jún. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az konkret :D
2015. jún. 29. 10:18
 4/9 anonim ***** válasza:
2015. jún. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem rossz
2015. jún. 29. 12:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Kezdek egyre jobban elbizonytalanodni a játékkal kapcsolatban. Az első és a második részt nagyon szerettem, mindenképpen kíváncsi leszek, de ahogy olvasgatom a híreket, hogy miket nem lehet majd csinálni benne, kezdek félni, arról nem is beszélve, hogy EA, szóval ha teljes játékot akarok, akkor az eredeti ár két és félszeresét kell ráköltenem a DLC-kre... :P
2015. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsóval kell egyetértenem.
2015. jún. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
EA játék, mit vársz? Az Origin miatt eleve rossz szájízt kap a PC-s verzió. Az eddigi információk alapján pedig eléggé üres és lecsupaszított, ami előrevetíti a rengeteg DLC-t. Amúgy szerintem olyan lesz mint a "TitanFail" 1-2 hónapig népszerü lesz majd mindenki elfelejti, na jó a Star Wars-os téma miatt max fél év.
2015. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Itt az a baj, hogy csak a rossz dolgokat írják ki, szerintem jó lesz (legalább is reménykedem) sims 4-ről is azt hallottam, hogy nincs medence, meg tipegő de mégis zseniális lett. !!Személyes vélemény!!
2015. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!