Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a legjobb GTA?

Szerintetek melyik a legjobb GTA?

Figyelt kérdés

ha sorrendbe kéne tenni

1) GTA Vice City

2) GTA V

3) GTA: Vice City Stories

4) GTA III

5) GTA II

6) GTA

7) GTA IV

8) GTA San Andreas

a Chinatown Wars meg a Liberty City Stories sajnos nem volt meg PSP-re



2015. jún. 28. 21:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
46%
V
2015. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Jelenleg az 5 a legjobb magasan.
2015. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
GTA 2
2015. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Én mindet szeretem, nem igazán lehet választani, mert mindegyik résznek megvan a maga sajátossága. :) A GTA VC-t például a hangulata miatt imádom, nagyon ellett találva, külön pozitívum, hogy rengeteget merített A sebhelyesarcú című filmből. Viszont a GTA San Andreas is nagyon ott van, imádom a rap zenét, meg a gettó stílust is és azt is érdemes megemlíteni, hogy a mai napig ez a legtartalmasabb epizód. :D (ami ciki az újabb részekre nézve) Aztán ott van a GTA IV ami a kicsit komolyabb hangvételével és komorabb hangulatával, illetve fantasztikus multijával szintén sokszáz órára lekötött. A törésmodell és a harcrendszer pedig ebben az epizódban a legjobb. A 2 kiegészítő elég élvezetes lett. A V pedig tele van hatalmas hibákkal és kihagyott lehetőségekkel, de így is imádom, eddig 130 órám van benne, aminek kb a 99% Online. :D Megunhatatlan, ha az ember barátokkal és ismerősökkel játszik, a sztorit viszont még nem vittem ki, de most már tényleg befejezem.

A GTA 3 pedig a GTA V kijátszása után lesz pótolva, múltkor már eljutottam benne a 2. szigetik, de ott abbahagytam, mert volt pár másik game ami elcsábított (fránya Steam Sale-k :D), de ez is tetszik, met van benne kihívás és a humor is ott van. A 2 Stories epizód illetve a China Town Wars és az Advence kimaradtak konzolok háányában, de szerintem nem is lesznek pótolva, max ha kiadják PC-re. Ja az 1-2 pedig annyira nem tetszik, de ez is pótlás alatt van, mert ott csücsülnek a Steam könyvtáram mélyén. :D

2015. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

5) GTA II


Ez. Rengeteget játszottam vele, a többit kipróbáltam, némelyiket erőltettem, de messze nem volt hozzá annyi gusztusom. Még a Vice City és a San Andreas elmegy, a többi szerintem borzasztó.

2015. jún. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Grafika szempontjából nyilván a GTA V. De ha játékélmény alapján kell sorrendbe tenni, akkor:

1. GTA III San Andreas

2. GTA III Vice City

3. GTA V

2015. jún. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

1) GTA V

2) San Andreas

3) GTA IV

4) Vice city

5) GTA III

amik nem jöttek ki gépre azokkat sajnos nem tudtam kipróbálni, a régebbi részek meg nem jöttek be annyira

2015. jún. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

lcs megvan psp-re. Vagy neked nincs meg?

Am én a SA-t szeretem, de sokan az 5-öt mivel az a legújabb.

2015. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

GTA VC

GTA SA

GTA IV

GTA III

2015. jún. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
toronymagasan veri a San Andreas az összes többit, igazi klasszikus született.
2019. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!