Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb?

Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
League of Legends vs. Dota 2 vs. Heroes of the Storm
2015. jún. 28. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a HOTS, pont a sokak által kritizált egyszerűsége miatt. Utálom a háromnegyed órás meneteket, nem akarok fejben tartani több száz hőst és képességet.
2015. jún. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is a HOTS jön be. Minden téren jobb szerintem a másik 2-nél, és jobban is néz ki!
2015. jún. 28. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Én próbáltam mindhármat


A HOTS-szal elvoltam 3 hétig, de annyi. Nekem egyszerűen túl kaotikus, mivel kb nincs tétje a meccsnek, semmi csapatmunka, még csak figyelned se kell, csak püfölni az egérgombot. Aztán vagy nyertek, vagy nem.


Dota2 meg so-so, amikor én játszottam a kiegyensúlyozott (balanced) hősöknek se híre se hamva nem volt. Volt olyan pickrend, hogy azért nyertek, mert olyat választottak. Nem a skill vagy más miatt, csak mert szimplán azt hozta.


Mondjuk ami manapság a LoL-nál megy, az is vicc rendbe tartozik, ezt nem is tagadom, kb kis műanyag villával piszkálják egymást a hősök olyan balance-t beleraktak, de nekem egyenlőre még ez olyan, amivel néha napján el játszom.


Persze mindenkinek más a jó, Dotához nem árt jó 1000+ óra tapasztalat, de attól, hogy olyan bonyolult, amilyen, nem biztos hogy jobb lesz. Ugyan ez igaz viszont a LoL-ra meg a HOTS-dra, le vannak egyszerűsítve, van akinek így jobb, mert nem akar/tud/szeretne annyi időt/energiát bele áldozni, hogy élvezze a játékot. Hiszen a lényeg úgyis azon van, kinek mi jön be, mivel érzi jól magát, hisz a saját szabadideje.


Nekem a LoL jött be, én arra szavazok, de jelenleg is csak hobbi szinten heti 1-2 meccset játszom.

2015. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én eddig csak a dota 2-vel meg a lol-lal játszottam. mikor megtudtam hogy a dota 2 bonyolultabb a gondoltnál, akkor inkább a lolt kezdtem el tanulmányozni, mert nekem jelenleg az is rettentően bonyolult, hogy megtanuljam melyik hős milyen és hova... te jó ég..
2015. júl. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!