Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Deus Ex-hez hasonló játékot...

Deus Ex-hez hasonló játékot tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Amire gondolok legfőképp az az, hogy a karakterünknek legyenek különleges képességei, fejleszthető skill rendszere és ami még fontos, hogy ne zombik/űrlények/csontvázak/orkok és stb mesebeli lények ellen kelljen küzdeni, legyen valós a történet.

2015. jún. 22. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát kemény dió! Deus Ex az egyik favorit nekem (Halo a másik). Kerestem már sok mindent de semmi sem igazán ilyen. Half-Lifeba vannak űrlények meg mindenféle... Dishonored-ba nincs semmi, tetszik a játék de szerintem köze nincs a Deus Ex színvonalhoz (meg van benne néminemű varázslás). Mass Effect megint űrlényes de talán az egyetlen ami szintbe hozza a Deus Ex-t. Az Alpha Protocol nevű játékot is meg lehet nézni, de az se nagy szám :( Még írni szokták az E.Y.E. nevű dolgot, de ha jót akarsz magadnak arra rá se nézel, mert egy fasság az egész (már bocsánat a kifejezésért).

Még talán ami jó lehet az a Fallout 3. Igaz van benne mindenféle lény, de semmi nem kötelező. (az ufo-s küldetés am. is akkora fos (ismét elnézést) hogy már bánom hogy megcsináltam...) Viszont ha nem szereted a fentebb írt dolgokat akkor elég szegényes lesz a játék sok mindent ki kell hagyni belőle, de vannak elég jó részek benne ahol se zombi se ork se űrlény se csonti se semmi mese XD És több közülük elég hosszú küldetés nem mellesleg nagyjából a fő szál is a hülyeségek nélkül mozog, csak hát így lassú lesz a fejlődés és gyorsabb az elpatkolás :D


Sajnálom hogy nem tudok egy kontkrét játékkal sem előrukkolni, de szerintem nincs is semmi hasonló. Kerestem pedig sokat és most malmozhatok amíg végre kidobják a Mankind Divided-t.

2015. jún. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Syndicate
2015. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igaz is (elfelejtettem, pedig megvan...), bár elég kötött és nem valami hosszú, de ettől függetlenül egész jó (skrillex+nero power) :D
2015. jún. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!