Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet hatékonyan pénzt...

Hogyan lehet hatékonyan pénzt szerezni a GTA V-ben?

Figyelt kérdés

2015. jún. 18. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Single-ben játszd ki a játékot és ne költs nagyon sokat, majd kezdj el tőzsdézni, így többszázmilliót kaszálhatsz.


Online-ban pedig csináld meg a Heist-okat, és játsszál rengeteg mission-t, ha egymás után megcsinálsz utóbbiból, 5-6 db-t egymás után egy 60-70 ezer dollár összejön. Néha kikapcsolódásképpen pedig játsz le pár Death meccset, ha az első 3-ba vagy azok is elég jól fizetnek. Illetve csináld meg a napi feladatokat, mindig. :) Ja és ha látsz egy csalót aki pénzt dobál, nyugodtan vegyél fel 1-2 zsákot, 1millió dollárig nem büntetik, úgyhogy 1x belefér egy félmillió körüli összeg felvétele.

2015. jún. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Single-ben gondoltam. Bocsi, kérlek magyarázd el lépésről lépésre, hogy hogyan kell tőzsdézni, mert még csak most kezdtem a játékot.
2015. jún. 19. 12:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Tessék:


[link]

2015. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, de úgy érzem, hogy ez még nekem egy kissé bonyolult.


Csináltam már pár küldetést, de egyikért sem kaptam pénzt. Az oldalon (amit linkeltél) pedig azt írja, hogy Lester küldetéseiért kapjuk a legtöbb pénzt. Oda még nem jutottam el, tehát nem tudom, hogy valóban fogok-e érte pénzt kapni?


A másik kérdésem pedig az lenne, hogy van-e valami más módja a pénzszerzésnek (nem muszáj, hogy milliókat kaszáljak rajta) a tőzsdézésen és Lester küldetésein kívül?

2015. jún. 19. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!