Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A State of Decay játéknak...

A State of Decay játéknak melyik a legfrissebb verziója?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Meg szeretném venni steamen a játékot, de mint mindig most is először letöltöttem kipróbálni, hogy tetszik -e.

Tetszik, szóval megvenném, de az érdekelne hogy jönnek-e ki még hozz új patchek, mert amit én leszedtem az szinte egy Bug halmaz és így nem szeretnék pénzt kiadni érte, mert nem számít teljes értékű játéknak.


Szóval frissítik, javítják folyamatosan, vagy ennyi?

Én a State.of.Decay.Lifeline verziót szedtem le, ami tartalmazza az alapjátékot és a 2 dlc-t és 2014.05.30.-án lett feltöltve, de azt nem találom a leírásban sem, hogy ez melyik patchet tartalmazza, vagy ez már a final verzió -e.

Ez az .nfo: [link]

Tudom, hogy megjelent a State of Decay: Year One, de az nem érdekel egyenlőre.


Előre is köszönöm !



2015. jún. 18. 08:43
 1/3 A kérdező kommentje:

Most olvasgatom steamen a hozzászólásokat és látom, hogy rengetegen lehúzták, mert bug-os és nincs patch.

Igaz ez ? Kár lenne, mert tényleg egy nagyon jó és ötletes játék lehetne.

2015. jún. 18. 08:50
 2/3 anonim ***** válasza:

Több, mint egy éve volt az utolsó patch, a Year One is ezzel a verzióval egyezik meg. A linkelt leírásból semmi sem derül ki, az eredeti változat jelenlegi verziószáma 14.6.23.5340.

Néha tényleg idegbajt lehet kapni a bugoktól, de ennek ellenére még mindig ez a legjobb zombis túlélő játék, ami valaha is készült.

2015. jún. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok, köszi!
2015. jún. 18. 10:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!