Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Új PSP-hez jár memory stick?

Új PSP-hez jár memory stick?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem e-mailen hogy mennyi egy új psp flashelve és mik járnak hozzá és annyit írtak vissza hogy 45.000 Ft és töltő van. Lehet h ezt most nem említette meg mert nem olyan fontos?
2010. febr. 28. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A hivatalos dobozban csak az alapgép van és a töltő, de vannak pakkok, meg ha már alapból flashelve veszed akkor lehet raknak bele, de ha psp 3000-ről van szó akkor valószínű nincs benne kártya, mert újonnan 40-44000-ért árulják.
2010. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szia

most vettem egy psp 3000-ret 35,8k ért

adtak bele, töltőt, akut, és gépet, (és űtmutatókat, amik nem angolok, se magyarok...)

a "konzolstudio.hu" nál van ez

de 576-ban aszem adnak bele, nézz unbox vidiket youtube on, vagy akitől akarod venni, attól kérdezz rá

ui.: új flashelt psp nincs...a flashelés inlegális (nem azt mondtam hogy ne flasheld)

2011. ápr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
iNlegalis?
2011. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!