Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Howrsen hogy vehetek 350 GP-s...

Howrsen hogy vehetek 350 GP-s lovat?

Figyelt kérdés
Howrsen van az alap lovad ,amit te választasz , meg a másik , azt is kapod.De én azt szeretném tudni ,hogy hogy lehet pl Shagya arabod ,ami 350 GP-s , vagy ezek honnan jönnek?Sajnos regisztrációkor olyat nem választhatok ,de én ennek a fajának akarom elkezdeni a tenyésztését. 350 GP-től, de nem tudom hogy vehetnék ilyen lovat.. Kérlek aki tudja ,segitsen ,vagy csak modjátok meg ,hogy honnan jönnek az olyan lovak.

2015. jún. 14. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
gp tenyésztésel tudod növelni és aazem aphrodite könyei segitségével de ha venni akarod értékesítéseknél vehetsz
2015. jún. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2015. júl. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fedeztettek két 100 BLUP-os alap GP-s lovat, és Aphrodité könnyeit használták fedeztetéskor, így a csikó jobb lett a szüleinél, és ezt sokáig ismételgették, így a mostani "rekord" 2000 GP felett van.
2015. szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!