Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik gombot kell le nyomni...

Melyik gombot kell le nyomni a Counter Strike 1.6 surf mappon hogy tudjak csúszni?

Figyelt kérdés
nem tudok csúszni mert mindig le esek. tudom hogy kell valamelyik gombot nyomni csak nem tudom hogy melyik az!!

2015. jún. 13. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Oldalra gombot... Attól függ melyik oldalon állsz... "W" és "A" gomb egyszerre, vagy a nyilakkal is próbáld...
2015. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
meg probaltan es le esek. de nem tehetek rola h kezdo vagyok mert szerintem mindenki igy kezte. :/
2015. jún. 19. 23:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Oldalra és az előre gombot kell nyomni egyszerre... Az egérrel pedig felfelé kell nézni, és nem lefelé. Az oldalra gomb meg nyilván attól függ, hogy melyik oldalon állsz. Értelem szerűen nem a levegő felé kell az oldalra gombot nyomni.
2015. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!