Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik League of Legends-hős...

Melyik League of Legends-hős illik hozzám?

Figyelt kérdés
Abszolút kezdő vagyok, ezért valami könnyű-közepes hőst szeretnék. Nem tűnnek szimpinek a tankok, harcosok,a többi jónak tűnik, különösen az orvgyilkosok és a lövészek tetszenek. Szűk körben nézegettem a karakterek között, de inkább a nőies dolgokra mentem, így a kinézetre vagy a stílusra. Ha jól értettem, a játékban nem nagyon van lesből támadás, rajtaütésszerűségek, meg "csendes gyilok", de az ilyesmiket bírom igazán. (Ha tévedek, javítsatok ki!!) Milyen karaktert ajánlanátok, amivel beletanulhatnék a játékba? :)

2015. jún. 10. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

dehogy nincs csendes gyilok, nézd meg evelynn-t, twitch-et, meg a többi láthatatlanná váló hőst.


Lesből támadás meg kiugrasz bokorból és kiosztasz egy full kombót 800 AP-s Lux-szal, nem sok ellenfelet láttam még túlélni.


Női karakterbe, ami jobb kezdőnek az Jinx, de figyelj rá, hogy ne orrba- szájba spammeld a Q skill shotot, meg W-t akkor kapcsold be rakétába az elején, ha nagyon szükséges (pl torony alól kipucolni a nagy rakat miniont), majd csak 10 felett érdemes folyton aktív W-t haszánlni, addig meg attack speed jól jön.


Sejuani nem rossz jungleres, nemrég még benne volt a metában, mivel sokat húztak a skilljein (talán még most is bent van). Q-val szépen átsurrogsz a falakon, letámadod az ellenfelet és kész.

2015. jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahrival könnyen menekülsz és támadsz. Könnyen lehet vele játszani, de nehéz vele igazán jól játszani, főleg ha az elején feedelsz.


Ashe most egy gyilkológép, egy jó supporttal király leszel!

2015. jún. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Lehet, hogy kezdő szinteken nem érzékeled a meglepetéseket, de később rájössz, hogy szükséged lesz az egész térkép felwardozására és még így is lesz olyan társad akit könnyen, gyorsan lemészárolnak a jungelben
2015. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is van rajtaütés :D

Az assasinok lényege pont az, hogy meglepetésszerűen megtámadod az ellenfél ad vagy ap carryjét, és gyorsan semlegesíted. Alacsonyabb szinten nagyon lehet assasinokkal aprítani, magasabb szinten kevésbé, mert a tank meta kicsit háttérbe szorította őket.

Ajánlom Katarinát, Akalit, Talont, és Fizzt. Mind viszonylag könnyű champek, amikkel egyszer szerzel killeket, határ a csillagos ég. Ha igazi rajtaütést akarsz, akkor van az, amikor Talonnal elultizol a bokorban, majd flash + E kombóval láthatatlanul megérkezel az adc-re, aki köpni-nyelni nem tud, mert kiviszed 2 másodperc alatt :DD

2015. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mell R. Ákos válasza:

Én is ajánlom Ahri-t, kisseb szinteken és alacsony ELO-n jól lehet vele érvényesülni, bár a last hitelés kicsit nehézkes lehet némely embernek.


Ha jungelre koncentrálsz, akkor Shaco, könnyű karakter, lesből támadni lehet vele ha jó távolságból nyomod be a Q-t. Én 15ös szinten vettem meg, első PvP-men voltam 24/2-be, gondolom suggall valamit, és nem arról hogy milyen jó játékos vagyok, hanem hogy milyen undorító karakter. Kombó nincs rá, én mindig helyzethez idomítom a cselekedeteimet. Egy jól időzített R-el ki lehet cselezni a Karthus ultit! De akkor ezredmásodpercre pontosan kell lenyomni.


Ha szeretsz midezni (vagy top/jungel, ezutóbbi ritkább vele), és nem szeretsz sz*rozni a gyilkolással, akkor kihagyhatatlan számodra Zed. Annyi az alap, hogy 1-es szinten Q-ra raksz, és próbálod úgy pokelni az ellenfeled, hogy miniont illetve őt is eltalálod. Én úgy szoktam kombózni, hogy W Q E W R E R Q, de bárhogy máshogy lehet, csak nekem így áll kézre. Farmolás nagyon könnyű, snowball miatt jó. Kezdőknek ajánlom.


Akali is nagyon jó midre (topra is megállja a helyét). Nagyon könnyű snowball nagyon jó, burst a fellegekben. Én kombóm: W R Q R E R.


Katarina egy nagyon mocsok karakter, viszont kezdőknek jó. Kis szinteken nem mindenkinek könnyű, nekem speciel nem volt könnyű. Viszont 2-3 játékodra könnyen ráhangolódsz, csak nagyon kell neki a Zhonya mert az enemy téged fog fókuszálni. (Ha éppen nincsen undorítóbb karakter a közelben). Kombó (ez mindenkinél ugyan az szokott lenni): Q E W R, nagyon gyorsan kell őket lenyomni, 2 lenyomás között akkor jó ha ezredmásodpercek telnek el.


Többet gondolom nem kell írnom, így is sokat írtam le. Ha kell még, vagy ezek a karakterek nem a stilusodhoz méltóak , szólj! Remélem segítettem, további jó fejlődést kívánok a LoL-lal!

2015. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jesszus, mennyi idegen szó ._. Nagyon köszi a válaszokat, majd kihámozom az adatokat :D Jöhetnek még ajánlások.
2015. jún. 11. 11:09
 7/9 A kérdező kommentje:
Nézegettem a hősök között, végül Ashe-re és Evelynnre esett a választás. Evelynnt egyenesen imádom, nagyon passzol hozzám. Ezelőtt minden harmadik percben meghaltam, mert sehogy sem jött össze a harc, de vele nagyon élveztem a játékot, kaptam is számomra hatalmas dicséreteket. Ashe-el közömbös vagyok egyelőre, de majd megszeretem. Nagyon köszi a válaszokat! :)
2015. jún. 11. 22:17
 8/9 anonim válasza:
Ha akarod jöhetsz velem játszani. :D Viszonylag énis kezdőnek számítok :)
2015. jún. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 asheeeee válasza:
Szia tudom már régen irtad de most válaszlok szerintem csináld azt hogy,kiprobálod az összes hős (orgyilkost,lövész,harcos,stb..) utána átveszed hogy meikkel mentél a leggjobban és ha pl:lövész varus akkor érdemes a lövészek között kutatnod és például asheval vagyok a legjpobb lvl7
2017. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!