Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet Csábításból jelesen...

Castriliana kérdése:

Hogy lehet Csábításból jelesen moderátor lenni? Mik a feltételei?

Figyelt kérdés

2015. jún. 8. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Utána néztem neked a dolognak:



"A Beemoovnál mindig szívesen látjuk az új tehetségeket. Küldje el önéletrajzát, motivációs levelét, referenciáit!


Irodánk Franciaországban, Nantes-ban található. (57 Bd Gaston Serpette, 44000 Nantes)"


A BEEMOOV a játékot és a weboldalat birtokló francia egyszerűsített részvénytársaság neve.

2015. jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jelenleg nagyon sehogy, ha van moderátor válogatás, akkor lehet jelentkezni, így néz ki egy:

[link]

[link]

A kritériumok valószínűleg ezek lesznek legközelebb is, ha szükség lenne új moderátorokra, nagykorú vagy már? Valamint a helyesírás fontos, a kérdésedben nem tudom, hogy nyelvhelyességi hiba van, vagy csak nekem hangzik furcsán, mindenesetre ezt a "moderátor lenni"-t szebben is meg lehetne fogalmazni, erre is figyelj.

2015. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd én is utána nézek! :)
2015. jún. 9. 16:04
 4/4 anonim ***** válasza:

*Hogy lehet Csábításból jelesen moderátornak lenni?

Talán ha értelmesen fogalmazol még van is rá esélyed.

2015. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!