Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ennek a játéknak a címe?

Mi ennek a játéknak a címe?

Figyelt kérdés

A játékot régen játszottam, lehet hogy 5-7 éve is van már. Egy weboldalon wolt, amin csak ez a játék volt. A lényege hogy 3d-s játék, de csak egy-egy mezőt lehet haladni, az is megnyomva az iránygombokat. Egy mezőn kezdődik, és a közelben van egy város, benne bolttal bankkal, talán céhek is voltak, hajó stb. A játék kissé pixeles, sok tárggyal. A weboldal címe rövid volt, és hasonló az akrod, akard -hoz (bár ez nem biztos).

A képeken látható játékokra hasonlít:

[link]

Alul volt egy 5-6 képecsképből álló menübar, amin a mezőn lévő játékosokat mutatta, jobb oldalon chat, felül több menüpont sok beállítással, és az egész játék alapszíne a szürkére hasonlított.

A másik kép:

[link]


Vagy ehhez is hasonló pl:

[link]



2015. jún. 7. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A Larkinor-ra emlékszem, ami hasonló volt.
2015. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ő az. Ennél komolyabb játék volt, nagyobb képernyővel stb. Az ultimához is nagyon hasonlított egyébként.
2015. jún. 7. 11:57
 3/3 A kérdező kommentje:

Keresgéltem még, és úgy tűnik a might and magic world of xeen játék klónja lehetett online mmo-ként. pl a menüje teljesen ilyen volt mint a képen, a gombok amiket nyomni kell az előréhez stb. Csak annak még volt menüje fent meg két oldalt, és ahogy írtam a játékosok voltak az alsó helyeken, nem a csapatban lévők.

[link]

2015. jún. 7. 12:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!