Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet Leauge of Legends...

Hogyan lehet Leauge of Legendsben skint szerezni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lehet venni a boltban, de sok embernek van skinje és gondolom, valamikor van ingyen skin vagy valami. A válaszokat előre is köszi! :)

2015. jún. 7. 06:42
 1/10 anonim ***** válasza:

5 ingyen skin létezik:

Unchained Alistar - youtube feliratkozás Riot csoportnak

Dreadknight Garen - Twitter feliratkozás Riot csoporthoz

Riot Girl Tristana - Facebook feliratkozás Riot csoporthoz

Ha nem kapsz bant meg egyebeket, év végén TALÁN jó magaviseletért osztanak egy ingyen skint neked.

Barát küldi ajándékként.


Más módon nem kaphatsz, csak venni lehet. Sok ember van, aki mondjuk egyszer rááldoz 3-4 ezer forintot és abból vesz 1-2 skint aztán elvan mint a befőtt. Nem minden játékos kisgyerek, van elég sok felnőtt, dolgozó ember, aki a fizetésének egy részét erre költi, mert neki ez a szórakozás. Mondjuk nem iszik meg nem dohányzik, hanem havonta vesz magának 1-2 skint.

2015. jún. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az, aki képes kozmetikai DLC-kre valódi pénzt költeni, nem méltó a "felnőtt" névre. Attól el kell venni a bankkártyáját.
2015. jún. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ahogy az első válaszoló is leírta, sok felnőttnek ez a játék jelenti a kikapcsolódást munka után. A második válaszadóval nem értek egyet, itt nem feltétlen arra kell gondolni, hogy ész nélkül értelmetlen, kézzel nem fogható dolgokra költi a pénzét. Ha már neki ez a játék az életében jelenti a szórakozást, akkor miért ne támogathatná a játékot azzal, hogy vesz magának egy-két skint, ezzel segítve a fejlesztőket. Ismerek olyan embert, aki ha játszik valamivel akkor egy idő után már fizet érte valamilyen módon, különben kellemetlenül érzi magát, ha az őt érő javakat nem hálálhassa meg valamilyen módon.


Persze ezt egy átlag ember, aki rá se néz az ilyen játékokra nehezen érti meg, de tulajdonképpen ez a játéktámogatási rendszer, nekik is valahonnan kell bevételt szerezniük.

2015. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdező: azért van olyan sokaknak skinje, mert vesznek. Rakat ember még el sem éri a 30-as szintet, de valószínűleg már tetszik neki a játék annyira, hogy vegyen a kedvenc champjára egy kinézetet. Az én rankomon már általában több skines van mint nem.
2015. jún. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. jún. 7. 10:47
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy még kérdezősködök, de feliratkoztam youtube-on és követem twitteren, de nincs skinem (a játékos nevet nem kérte el) Hogy működik ez?
2015. jún. 7. 10:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a kedvenc játékaim készítőit, szívesen csengetek is nekik a szórakozásomért. Előszeretettel veszek DLC-ket, amik új küldetéseket, pályákat, autókat, stb. adnak hozzá az eredeti tartalomhoz. De hogy azért fizessek több ezer forintot, hogy szebb lovam legyen, vagy kék helyett piros köpenyem, vagy hogy egy virtuális sapkát viseljen az avatarom- na nem, én ehhez túl racionális vagyok.
2015. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

nehéz ám az élet gugli keresővel, amikor be kéne írni "lol free skins eune" hm?

2015. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
még mindig jobb, ha havonta 2-3 ezret egy ilyen játékra költ valaki, mintsem napi 1 doboz cigaretta, mellé meg alkohol. Mert sajnos sok ilyen embert ismerek, utána meg panaszkodnak, hogy kevés a fizetés. Talán ha nem szívná meg inná el, több maradna.
2015. jún. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen azoknak akik értelmesen válaszoltak...
2015. jún. 7. 18:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!