Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok eladni steamen?

Miért nem tudok eladni steamen?

Figyelt kérdés
Hello. Szóval én megvettem a CS:GO -játékot. De eladni cuccokat nem tudok, mert valami hülyeséget kiír (addig nem tudok eladni, amíg nincs tranzakcióm xy időn belül) ez minden szép és jó, de haveromék tudnak eladni pedig ők nem töltöttek fel sem pénzt sem semmit.

2015. jún. 6. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

a piachoz minimum 5 eurót kell költeni a steamen belül. Ha te leárazva megvetted 1-2 euróért a csgo-t, akkor nem érted el a minimum 5 eurós határt és ezért nem enged. Ha átlépted a határértéket, akkor meg 1 hónapot kell várni, míg piacozni enged, biztonsági okokból.

Én pl újraraktam a gépem, megváltozott az IP-m és letiltotta 1 hónapra a piac funkciót, nehogy az legyen, feltörték és lopják a cuccot.

2015. jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
pontosan, haverom is megvette a CS:GO-t, de NEM a steamen, hanem 576-ban, és ő sem tudott vásárolni, se eladni.
2015. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!