Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi van akkor, ha nincs a...

Mi van akkor, ha nincs a sims2-höz . Iso fájl és crack?

Figyelt kérdés
Letöltöttem,és nem adott ki .iso fájlokat,de van egy csomó nem tudom milyen fájl...
2010. febr. 27. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
be kell menni a boltba, és meg kell venni
2010. febr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Jelöld ki az összes fájlt amit letöltöttél, kattints rá jobb gombbal és csomagold ki. Akkor ahova kicsomagolod ott lesz az iso fájlod
2010. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De akkor is csomagoljam ki,ha nincs tömörített mappa?
2010. febr. 27. 17:22
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Az első jól mondta.

Ha meg nincs rá pénzed, nem játszol vele, ha meg nem akarod megvenni, akkor meg így jártál.

2010. febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen kiterjesztésű fájlok vannak?
2010. febr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
egy MDF és egy MDS fájl van.Rámentem az egyikre,hogy jobb klikk,7 zip-fájlok kibontása.És létrehozott egy sims2 fájlmappát.Itt van egy TMP fájl,és az alábbi fájlmappák vannak:AutoRun,comressed,DirectX,Support,TSBin,TSData,VP6.Aztán van három tömörített mappa:compressed,cs_compressed, en-uk_compressed.Két alkalmazás:AutoRun és eauninstall.
2010. febr. 28. 13:26
 7/9 anonim válasza:
jajj... azok akkor ugyanolyan fájlok mint az iso, menj be a cd emulálo programodba és ott kattints arra a tallózásnál, hogy minden fájltipust jelenitsen meg. És akkor vagy az mdst vagy az mdfet mountold.
2010. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó mountoltam,de ezt írja ki:Please insert disk number 1
2010. márc. 1. 16:57
 9/9 anonim válasza:
akkor ne a 2t mountold hanem az 1et
2010. márc. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!