Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mevettem a Witchert de a...

James T kirk kérdése:

Mevettem a Witchert de a craftig rendszert nem értem. Valaki el tudná magyarázni?

Figyelt kérdés

#Witcher #Craftig
2015. jún. 2. 05:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Melyik witchert vetted meg? 1, 2, 3? Azért az se mindegy.


Lényegében leülsz a tűz mellé, majd előkapod a kis készletedet (már ha van, vagy olyan helyre telepedj le ahol van alkímia stand stb), aztán beledobálod, ami neked kell (vagy kiválasztod a listából, ha tanultál már) és lecraftolod.


Mivel számot nem írtál, maradjunk az 1-nél, ott csak erős alkoholból lehet potit főzni, tehát gyenge és közepes alkoholos ital nem jó a crafthoz.

2015. jún. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de a 3-at szedtem le.
2015. jún. 2. 20:18
 3/5 Gugu Gabor ***** válasza:

A Crafting rendszerből mit nem értesz?

Potiknál olajoknál: ott van hogy mi kell hozzá

kb 3 fő csoport van

1. ami csak szörnyből esik

2. amit neked kell megcsinálni (na erre megint igaz hogy lehet hogy szörnyes cucc kell hozzá)

3. meg tudod venni alkimistáttól/gyógyfüvestől


Kovács

2 féle kpvács van fegyver és páncél értelem szerűen a páncél csak páncélt a fegyver csak fegyvert tud gyártani.

A kovácsoknak is van egy "szintje" ezt nem jelzi külön a játék csak ha gyártatni akarsz akkor írja hogy az adott cucchoz nem elég képzett.

Nyersanyagokhoz vagy kovácsnál pénzért juthatsz vagy szétszedetsz a kováccsal fegyvert páncélt abból is jön vissza nyersanyag. (néha érdmesebb a jobb kardokat szétszedetni mint eladni)

2015. jún. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi ,már értem és salétromasavat azt hol kell keresni vagy ki kell vonni valamiböl. ÉS miért jó csinálni egy kardot nem elég ha megveszem mert még a sebzése is n

agyobb,

2015. jún. 4. 05:24
 5/5 Gugu Gabor ***** válasza:

Salétromsav így hirtelen fejből passz...

Rengeteg receptet lehet találni, egyáltalán nem biztos hogy mindent érdemes legyártani közülük.

2015. jún. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!