Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Skyrim nevezetű játékban...

Britannicus kérdése:

A Skyrim nevezetű játékban lehet küldetést visszamondani esetleg vonni?

Figyelt kérdés
Assasin karaktert építek (Khajit), a vegyeskereskedőnél voltam csak úgy tudtam vásárolni ha rámegyek erre "Árulsz varázslatokat?" és rögtön kaptam a küldetést, hogy csatlakozzak a Télvári Akadémiához. Ha valaki tud segíteni előre is köszönöm!

2015. máj. 29. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod megcsinálni ne tedd. Én is kaptam küldetést, hogy csatlakozzak a Tolvajok céhéhez, de nem tettem meg. Nem fog semmi sem történni ha nem teszed meg. Egyébként szerintem hasznos lesz oda csatlakozni varázslat szempontjából. Én bírom azt a helyet, sokat fejlődtem ott.

Max, ha meg annyira zavar, hogy ott van küldetések között, úgy tudod visszamondani, hogy betöltesz egy korábbi mentést amikor még nem történt meg, hogy megkaptad a küldetést és akkor mentesz egy újat és akkor eltűnik a dolog. Csak akkor azok a dolgok is amiket akkor csináltál a kereskedőnél.

2015. máj. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. máj. 30. 09:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2015. máj. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!