Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Need For Speed Shift épített...

Need For Speed Shift épített autó?

Figyelt kérdés
A 4. szinten van egy olyan rész ahol épített autókkal kell menni. Na most én utána olvastam hogy csak olyannal lehet menni amin minden tuning rajta van. Van ilyen kocsim nem is egy de mégis azt írja hogy nincs a garázsomban ilyen pedig még a W betű is ott van mellette. Most akkor mivan? Milyen kocsit vegyek meg?

2015. máj. 28. 13:12
 1/1 Adam1c1 ***** válasza:

Nekem is volt ilyen gondom de már rájöttem hol rontottam el. Jó autót vettem én (Dodge Viper SRT10), meg tényleg megvettem hozzá mindent, amit lehetett, csak egy picit átcseszte a fejem a játék. Mindent kifizettem, minden ki is volt pipálva, és minden mellé oda volt írva, hogy "beszerelve", viszont volt még egy opció, 350.000-ért, mely mellé az volt írva, hogy "átépítés". Miután ez is megtörtént, már beengedett a versenyre.



Ha neked már nem is, de talán még másnak segíthet :-)

2015. dec. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!