Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Elder Scroll Anthology -...

The Elder Scroll Anthology - Minden játékot aktiválni kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Amit tudni kell, hogy megvettem a The Elder Scroll Anthology-t és ugye abban több játék is van.

Az első 2(azt hiszem) régebbi és az csak dosbox-ból(remélem jól írtam) indul, a többit nem néztem, de Steam-en csak a kapott kóddal a Skyrim LE. aktiválódott. A többihez nem is kell a Steam ? Csak feltelepítem és megy ? (Gondolok itt a Morrowind-re, Oblivion-ra), azért furcsa csak, mert meg lehet venni Steam-en a játékot és akkor gondolom oda kell a Steam, ide meg nem (csak a Skyrim-hoz?) ?


Elnézést, ha néhol furcsán fogalmaztam.

A válaszokat előre is köszönöm.



2015. máj. 23. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
1 kóddal egy játékot aktiválsz. Ha a doboz több játékot tartalmaz, akkor több kódot kellett kapnod (feltéve, hogy mindet steamen is megkapod), vagy ha nincs több kód, akkor a többit csak felrakod és be kell rakni neki mindig az adott cd-t/DVD-t.
2015. máj. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem. Eddig nem voltam gép közelben és mondom meg kérdem, de most, már kitudtam próbálni. Feltettem és nem kell neki Steam még DVD se.

Köszönöm a választ.

2015. máj. 24. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!