Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem szedik össze a...

Miért nem szedik össze a TERA-sok a lootot?

Figyelt kérdés
Vajon miért nem szedi össze senki a szörnyek után maradó zsákmányt? Úgy tűnik, én vagyok az egyetlen- a többiek csak leölik őket, és továbbfutnak, otthagyva a kék-zöld-piros cuccokat.

2015. máj. 23. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos tudnak valamit, amit te nem. Mit érnek mégis azok a kék-zöld-piros cuccok?
2015. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Napi 50-100 aranyat szedek össze, az Aukciós Házban pedig 10 millió körül mennek a drágább felszerelések, ahhoz képest tényleg zsebpénz. De kötve hiszem, hogy egy alacsony szintű karakternek annyira ne lenne szüksége a pénzre, hogy csak úgy otthagyjon mindent a földön. Én is úgy érzem, valamit tudnak, amit én nem.
2015. máj. 23. 17:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet már van nagyobb karakterük aminél van lóvé
2015. máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sokakat csak az xp erdekel, mivel alt karit huznak, mas jatekban is elofordul ez...
2015. máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs kizárva, végül is dupla XP event van...
2015. máj. 23. 18:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt 3 maxos karim TERA-n, a 4. alt karinál szerinted hol nem tojtam le azt a 10-20 aranyat, mikor napi 3000-4000-t farmoltam ki egy-egy jó esti run alatt.
2015. máj. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki összeszedi az összes lootot akkor az nagy valószínűséggel magyar, mi így vagyunk szocializálódva hiába van nekem is 2,5M goldom a bankban attól még összeszedem az 1-2 aranyakat is a földről.
2015. máj. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy igaz... én is úgy vagyok mindig vele sok kicsi sokra megy.
2015. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is mindig szedem ! De azért, mert az első karimról van szó ! És szintén én is azt látom, hogy senki sem szedi..ergó kábé mindenkinek van egy nagyobb karija..hát oké . :D
2015. jún. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!