Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért fagy ki majdnem az...

Torro Botond kérdése:

Miért fagy ki majdnem az összes játékom 10-15 perc után? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mostanában elkezdtem játszani a Witcher 3-at és a Project Carsot de egyszerűen 10-15 perc után fekete képernyő és kidob az asztalra...a játék hangját még mindig hallom de mikor vissza akarok lépni tiszta fehér az ablak vagy tiszta fekete....miért van ez?

2015. máj. 23. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
esetleg valami túlmelegszik?
2015. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Eredetiek a játékok?

Ha igen, grafikus driver hibára gyanakszom. Nvidia vagy Radeon videokártyád van?

2015. máj. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem eredetiek...R9 280-as Asus Radeonom van.
2015. máj. 23. 15:12
 4/9 A kérdező kommentje:
Van valami program ami kimutatja ha valóban túlmelegedik valami?
2015. máj. 23. 15:33
 5/9 A kérdező kommentje:
Van amikor csak netezés közben is egy pillanatra elsötétül a képernyő és kiírja hogy "display driver stopped responding and has recovered"
2015. máj. 23. 16:15
 6/9 anonim ***** válasza:
HWmonitorral tudsz hőfokokat nézni, tápod lesz a gyenge/megbízhatatlan amúgy.
2015. máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én a hűtésre tippelek...felhúztam a videókártya hűtését és egy jó 30-40 percet bírta...azthiszem itt az ideje hogy kicsit kiporoljam a gépem...tápomnak meg simán bírnia kéne...egy Corsair RM750-től azért már illene...
2015. máj. 23. 17:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a legújabb driver van fent a VGA-hoz? Utóbbi ~10 évben nem láttam olyat, hogy ne állította volna magának a venti sebességet, furán hangzik. Esetleg ha speedfan vagy vmi felülírja akkor kilőném a helyedben, többnyire megbízhatatlanok azok a programok amiket nem a gyártó ad, kifejezetten XYZ hardwarükhöz.
2015. máj. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Asus GPU Tweak-et használok.De Megoldottam a problémát...lejjebb vettem a GPU és Memória órajeleket és feljebb húztam a hűtést...most már nem fagy ki egyáltalán és teljesítményt sem vesztek...köszi a válaszokat!!:))
2015. máj. 27. 18:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!