Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LOL-on miért jó ha sok rúnád van?

LOL-on miért jó ha sok rúnád van?

Figyelt kérdés
szerintem elég nagyjábol 5.. minden lanere. szereintem attól hogy 2 armorral tobb vagy kevesebb van még ugyanúgy el lehet vesziteni a gameket, ha nem jó a csapat beállitása. Menőzés vagy mi célból van a fiúknak annyi rúnaoldaluk?

2015. máj. 20. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem azt hiszik, hogy sokat számít. De egyébként igazad van, nincs szükség valójában olyan sokra.
2015. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért kell annyi rúnaoldal, mert ha eljutsz egy magasabb szintre, majd te is rájössz, csak egy hősre lehet tervezni 5-6 rúnaoldalt, lane-től, játékstílustól, ellenféltől, szereptől függően.


Az a 2-3 armor meg elég sokat számít, főleg az elején, ha az ellenfélnek pl van critje.


Nekem pl csak support karakterekhez van 8, mivel lehet tankosabb, pénzesebb, manás karaktereknek még több pénz vagy mana regen, stb.


Amikor az ellenfél is választott, jobban ki lehet választani mi kell. Pl lehet a te karaktered ad (például pantheon) de a csapatba tank kell, sokat számít az a rúna.


Nem menőzés, szimplán értelmesen beosztva több lehetőséged van. Amúgy meg nem egyszer fordult már elő velem, hogy az a sz*aros kis "2 armorral tobb vagy kevesebb" mentette meg az életem és csináltunk double meg triple killeket.


Ha nem akarsz, nem költesz rá, de normálisan felépített rúnázás nélkül gold fölé nem nagyon fogsz jutni rankedben, és akkor, mikor szenvedsz, majd te is átgondolod és másképp fogod értékelni a bónusz rúna oldalakat.

2015. máj. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most rúnaoldalról, vagy rúnáról beszélsz?


Ha rúnáról, akkor az egy oldalon lévő 21 rune lsot-ba hogy lenne elég 5 darab?


Ha rúnaoldalról:


Kell egy ad, egy ap, egy tank. Ez az alap. Ezeken kívül jönnek a speciálisabbak.

Meglátszik, ha vlaaki mondjuk Dianaval attack speed/AP-t hoz, hidd el. Ahogy AD Attack speed is. Vagy a support rúnaoldal, ha botra mséz. Ahogy az armor pen attack speed is jobb másoknál, jobb, mint a hagyományos AD rúnaoldal.

Annak van többféle rúnaoldala, aki több karakterrel játszik, és mindegiykhez asaját ízléséhez megfelelően igazítja a rúnaoldalait.


És kia rátermettedbb, okosabb? Ak ifelkészülten áll nkei egy csatának ,vagy aki azt mondja "elég lesz ez, jó lesz ez így, minek..."?

2015. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én játszok 5 hőssel és van 3 aktív runaoldalam .simán eljutottam gold fölé és 100 runaoldal nélkül is elvagyok, de ezek már a magasabb ligák politikái.. azért köszi a kielégítő választ
2015. máj. 20. 22:38
 5/8 A kérdező kommentje:
3. igazad van :)) mert távol marad tolem más lane a boton kivű
2015. máj. 20. 22:40
 6/8 anonim ***** válasza:
főleg poszt és ellenfél függőek. Lehet neked van 5 hősöd, amivel jól megy, de ha másnak meg pont van egy jó counter pickje és ugyan olyan jól játszik az adott hőssel, mint te a tieddel, akkor már sok múlik a rúnákon. Csak az ADC-ket nézve van, aminek armor pen kell, van aminek crit, máshol life steal, de láttam már armoros rúnával megáldott adc-t is.
2015. máj. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Kell egy ad, egy ap, egy tank. Ez az alap."


Hát ez elég alap. Mao is egy tank meg mundo is, tök más. Vagy ad. panth is ad meg vayne is. Ez is tök más. Aztán ott vannak az assassinok, junglerek, ap tank jungler, vagy ad asassin jungler. Azért van egy pár oldal. Am i kell.

2015. máj. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 3 legalalapabb rúnaoldalról volt szó.

Tovább is kellett volna olvasni, amit írtam

2015. máj. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!