Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudok mondani félautomata...

Tudok mondani félautomata airsoft pisztolyt 15, 000ft körül?

Figyelt kérdés

Nincsenek nagy elvárásaim, legyen egy 15-20-as (vagy több!) Tár minőségi és életű legyen. Lehet rugos, elektromos vagy gázok is. És érdekelne hogy ti a rugós, elektromos vagy gázos fegyvereket ajánláttok jobban. (Nem vagyok profi ez lene az első airsoft fegyverem)


Nagyon köszönöm hogy rám forditjátok az időtöket és segitetek! :-)



2015. máj. 20. 22:22
1 2
 1/11 anonim válasza:

én a gáz működésű (GBB,GNB) pisztolyokat ajánlanám, innen válogathatsz bőven: [link]


ezekből talán a KJW gyártmányúak a legjobbak azokon belül a glock-okat ajánlanám mert elég megbízható darabok-ezeket főleg sniperesek választják másodlagos fegyvernek-. vannak klasszikusak is mint pl.: a beretta-k amiket elég sokan választanak egyéb szeszélyekből kiindulva (filmek stb...) de rengetegen megbánják mert elég megbízhatatlan darabok és még azt az extrát nyújtó blow-back (lövéskor mozog a szán) sem szokott úgy működni ahogy annak a valóságban kéne.


az elektromos működéselvű (AEP) típusokkal az a bökkenő hogy jóval gyengébbek gázos haverjaiknál ámbár megbízhatóbbak. meg is említenék egyet ami a személyes kedvencem is (talán filmes szeszélyek miatt :P) : [link]

2015. máj. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ tetszik amit ajánlotál de érsekelne mi a véleményed eröl:


[link]


Nagyon tetszik hogy elemes ezért harc kőzben nem kell feltöltenem csak vini kell magamal elemet.

2015. máj. 21. 09:19
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja és KJW Glock23 GBB nél azt olvastam h 1-2 táranként kifogy a gáz az nem menyire nehéz mecs közben ujratujratölteni?
2015. máj. 21. 11:46
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok kérdésért de az is érdekelne h 1 J torkolati sebeség az hány fps?
2015. máj. 21. 11:51
 5/11 anonim válasza:

nem tűnik rossznak mivel fém alkatrészes és hát szép replika és az ára is nagyon kecsegtető. nem vagyok valami jártas az elemes változatokban (nem csoda hiszen ez inkább "gyerekeknek való" és még nem is láttam nagyon olyasvalakit aki elemeset használt volna sőt soha) de Fps-be átszámítva ez a pisztoly amit mutattál kb 164 Fps-el megy ami elég gyengus ezért sem ajánlatos hasonlót használni, max otthoni szórakozásokra.


hát igen a gáz elég gyorsan kifogy de azért nem 1-2 tár elhasználásával. vagy ha igen akkor a gáz minősége rossz illetve rosszul volt tárolva. viszont roppant egyszerű a gázt cserélni.


1 Joule = 328 Fps bár ez függ a golyó súlyától is.

2015. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez 3j akkore ez elég sok fps nem?
2015. máj. 22. 14:41
 7/11 A kérdező kommentje:

Elfelejtetem linkelni xD


[link]

2015. máj. 22. 14:42
 8/11 A kérdező kommentje:

Találtam egyet ami szerintem mindenz visz! Mi a véleményetek???


[link]

2015. máj. 22. 19:24
 9/11 anonim válasza:
igen valóban 570 Fps 3J. de nem ajánlatos ekkora fpses pisztolyt venni mert az esetek 90%ában nem is engedik hogy használd. ráadásul a nagyobb fpses fegyverekkel nagyobb hibák is előfordulhatnak a nagyobb erőkifejtés miatt. ráadásul az hogy a fegyvered mondjuk 600fpses az nem fogja azt jelenteni hogy jobban tudsz majd valakit eltalálni mint egy 400fpsessel. egy átlagos "profi" játékos sem rendelkezik 400-450 Fpsnél nagyobb fegyverrel a fentebb olvashatók miatt. és egyébként is, tudod, a nagyobb erő nagyobb felelősséggel jár ;)
2015. máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
egyébként itt egy jó számolós felület ha fpst joulet vagy mst akarsz számolni [link]
2015. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!