Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit jelentenek Hearthstone-ban...

Mit jelentenek Hearthstone-ban a zoolock, facehunter controll priest, mechwarrior stb?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kerek,és ha van még valamilyen ilyen kaszt még,akkor azt jellemzéssel együtt írjátok le
2015. máj. 15. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A deckek tematikáját.
2015. máj. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1: Szerintem a "tematika" szót is fejtsd ki. :)
2015. máj. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt majd kiszótárazza... Azt megértem,hogy nem ismeri a játékban használt kifejezéseket, de a magyar szavakat azért csak kéne.
2015. máj. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt értem,hogy mit jelent,de mien értelemben,szval h mien tematikájú egy egy deck
2015. máj. 15. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:

A zoolock egy olyan Warlock deck, ami sok alacsony manaköltségű miniont használ. Hamar kipakolja az egész "állatkertet" és így már a játék első szakaszában megszerzi az irányítást. Csak egy-két nagyobb lénye van (Ebből az egyik szinte mindig Doomguard) amiket a végső csapáshoz használ.

A facehunter arra van berendezkedve, hogy egyenesen az ellenfél hősét támadja és így próbálja minél előbb kivégezni azt. Jellemzői a Charge-os lények pl. Arcane Golem

A Controll Priest a pálya feletti folyamatos irányításra játszik. Sok olyan lapja van melyekkel eltakaríthatja az ellenfél minionjait. Ezen kívül gyakorta alkalmaz mind controll lapokat, melyekkel ellop egyes lényeket az ellenfelétől. De a priest alap esetben is előszeretettel másolgatja a lapjaidat Thoughtsteallel, ami miatt elég idegesítő.

A mech warrior meg nem szorul külön magyarázatra. Az egy olyan Warrior, ami elsősorban Mech lapokat használ. Én még nem igazán találkoztam ilyennel, inkább csak mech shamánokkal, meg mage-el (Abból viszont többel, mint bármi másból)

2015. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Es a tempo mage?
2015. máj. 25. 12:57
 7/7 anonim ***** válasza:
A tempo deckek lényege, hogy mindig kihasználják a maximális manát. Ez által ők diktálják, a tempot, náluk van a board control.
2015. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!