Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Payday 2 nem tudunk játszani....

Payday 2 nem tudunk játszani. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
1 hónapja megvettük a payday 2 nevű játékot haverommal sokáig tudtunk vele játszani de ma folyton ha invitelem a játékra akkor mindkettőnknek hiba van a csatlakozása során és így nem tudunk játszani.Tegnap játszottunk a cook off nevű küldetéssel és elment a netem így ledobta haveromat a szerverről mivel én voltam a hoster utána még egyszer csatlakozott és játszottunk de ma már nem tudunk. Ő 26(?) én 75-ös szintű vagyok. Még úgy is megpróbáltuk hogy átállítottuk publikra de nem megy. Nincsen valami határ hogy ilyen szintű ilyennel nem játszhat? A válaszokat előre is köszönöm!:D

2015. máj. 12. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg csak a reputation limit az, ami befolyásolhatja a játékba belépők szintjét, de ezt mindig nullázza új lobby készítésekor. Próbáljátok újraellenőrizni a játékot (ha steames).
2015. máj. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már megoldódott, nem tudom mi volt a baj azért köszönöm :D
2015. máj. 18. 14:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Néha mondjuk szoktak rakoncátlankodni a szerverek, mi is tapasztaltuk, lehet megint az volt a gond. :)
2015. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!