Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » NFS Undercover-ben miért nem...

NFS Undercover-ben miért nem mennek gyorsabban az autók 100-150km/h-nál?

Figyelt kérdés

A szállító nevű munkánál tűnt fel,ahol is egy AudiTT-vel kell menni és alig akar felgyorsulni 100ra(néztem videót neten és 230-at is kivitt az autó ennél a küldetésnél),gyorsversenyeknél kipróbáltam egy Bugatti Veyront,de az is erőlködve érte csak el a 150km/h-t.

Miért?Előre is köszi!



2015. máj. 12. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy km/h volt, es nem mph (merfold/ora)? Van a ketto kozott egy 1.6-szoros szorzo...
2015. máj. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztos,de még ha mérföd/óra lenne akkor is kb 140-150 km/h-ra jönne ki és az összes videóban amit néztem jóval 200 fölött ment.
2015. máj. 12. 20:03
 3/4 Koaxk Ábel ***** válasza:

A Need For Speed-nek ezt a részét annyira nem ismerem, de lenne egy tippem.


A játék eredeti?


Ha netán nem, akkor tölts le egy másik verziót és próbáld ki azt is.


Nem ritkán előfordul, hogy 1-2 játéknál spéci másolásvédelmet építenek a programba.

Ilyenekre gondolok: nem lehet bizonyos pályákat végigvinni, halhatatlan a főellenség, stb...

Lehet, hogy ez is egy ilyesmi védelem.

2015. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen közben nekem is megfordult ez a fejemben,mivel nem eredeti.Köszi a válaszokat
2015. máj. 12. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!