Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Legends játékban,...

A League of Legends játékban, ebben a season-ben, lehet még majd kapni az SKT T1 ikont? (2015) Ha igen, mikor?

Figyelt kérdés

2015. máj. 12. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Maximum season végén, szerintem.
2015. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondták, hogy június 1-én állítólag lesz, amikor bent lesz az SKT T1 csapata.

De attól megkérdezem itt is :D

2015. máj. 12. 19:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a supporttól kérdezted, akkor az fix. Ők jobban tudják, mint én. :)
2015. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem a supportól kérdeztem, de ha már így szóba került, nekik mi az e-mail címük, mert akkor nekik is feltenném ezt a kérdést. :D
2015. máj. 12. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

Parancsolj, elvileg működik a link. Kitöltesz mindent, szépen megfogalmazol nekik egy rövid levelet (ez esetben magyarul, mert azt választottam ki), és majd küldenek egy válaszlevelet az email címedre. 1 hét alatt nekem válaszoltak múltkor vagy 3-4 hónapja (hű, de más volt még a rendszer..).

2015. máj. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi :D Megírtam, de: "Kérelmének beküldése sikeresen megtörtént. Hamarosan meg kell kapnia a megerősítő e-mailt."

Milyen megerősítő e-mailt? Az lenne a válasz?

2015. máj. 12. 20:51
 7/9 A kérdező kommentje:
Már megvan minden :D (Még a válasz nincs, mert még nem válaszoltak) :D Köszi! :)
2015. máj. 13. 15:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, az a válaszlevél.

Amúgy szívesen, és ha kell esetleg valami help még, dobj egy privátot :D

2015. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben! :)
2015. máj. 13. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!