Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Tanksba mennyi...

A World of Tanksba mennyi ideig tart kihúzni egy X-est?

Figyelt kérdés

X-es tankot szeretnék kifejleszteni. Nagyon tetszik a szovjet medium az obj 410. sajnos most még az elején vagyok tier 3-mas. Ha ráfekszem és minden nap kb 3, hétvégén több órát tudok a gép előtt űlni, mennyi idő múlva lehet meg a top tank?


Még nincsen premium fiókom, de lehet hogy veszek egy havit egy Jeff nevű játékos szerint prém nélkül 1 hónap alatt értelmesen játszva, ez alatt nem tudommit értett, ki lehet húzni X-es tankot. Lehet érdemes egy hónapra beruháznom, hátha meg lesz 2-3 hét alatt?


2015. máj. 10. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
ha pénzt nem kell farmolnod sem lehet meg 1 hónap alatt, de legnagyobb gondot a pénz fog jelenteni és az , hogy kivárd, hogy akciósan tudd megvennei a következő tiert. Amugy kúrvsok idő, a prém csak annyin segít hogy nem lesznek minuszos köreid ( tier 6-tól egyre gyakoribb, tier8-hoz már kell egy tier5-ös pénz farmoló kistank, ha nincs elégnagy tőkéd) szerintem átlagos tudással, prém nélkül, minimális kezdőtőkével, készülj fél évre..
2015. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ilyeneken nem fogok várni, hogy míg akciós lesz eg tank, hát az lehet fél vagy egy év is. Van elég kreditem vagy 30 millió, mert prém 8-assal állandóan megyek, ez nem gond, az érdekel, hogy maga az X-es tank kihúzása mennyi idő?


Mennyire gyorsítaná meg a prém fiók és prém nélkül így mennyi lehet?

2015. máj. 10. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!