Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tippmixprora tegnap délután...

Tippmixprora tegnap délután utaltam netbankon keresztül egy összeget ami még nem érkezett meg, megérkezhet hétvégén?

Figyelt kérdés
Vagy a hétvége a Szerencsejáték Zrt. számára azt jelenti, hogy ilyenekkel nem foglalkoznak?

2015. máj. 8. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:

ez nem a szerencsejáték zrt-n múlik, hanem a bankokon. A profilra való pénztöltést automata rendszer végzi, viszont a bankok közti átutalást egy felülvizsgálónak le kell okéznia, vagy nem megy végbe a tranzakció.


Bankoktól függően 1 vagy 3 nap az átutalás ideje. Ezt bankja válogatja, pl erste-ről otp-re és vissza 3 nap, de otp- raiffeisen csak 1 nap.

2015. máj. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és persze hétvégén nincsen dolgozó ember az irodákban, szóval a 3 nap 3 munkanapot jelent, szombat vasárnap nem számít.
2015. máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ember ! Hombre ! Miért nem netbankon keresztül ,kártyával ? 1 pilla ,és ott van.
2015. máj. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kicsit kezdő vagyok a témában és azóta rájöttem, hogy hülyeséget csináltam :D
2015. máj. 9. 10:00
 5/5 hookuszpook ***** válasza:
Magyarországon a banki átutalások még bankok között sem tarthatnak 1 napig. Banki nyitva tartás alatt max. 4 óra alatt meg kell érkeznie a pénznek a cél számlára. Kivéve, ha 16 óra után rögzíted az átutalást. Ebben az esetben az éjszakai időszakon (16:30-8:30) kívül kell számolni a 4 órát. És természetesen a munkaszüneti napokat is figyelmen kívül kell hagyni. Tehát a pénteken 16 után leadott utalások csak hétfőn teljesülnek.
2015. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!