Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire balance-olt a Heartst...

Mennyire balance-olt a Heartstone?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni játszani a Heartstone-nal, valódi pénz ráfordítása nélkül.


Kinek milyen tapasztalata van, így is lehet boldogulni, vagy a játék 'pay to win'-be hajlik? Gondolok itt casual és ranked módra egyaránt.


Válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm!



#Heartstone #heartstone balance
2015. máj. 8. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha sokat játszol, akkor ha nagyon lassan is, de lehet boldogulni. Rankeden magasabb rangokba nem igen tudsz kerülni, amíg nincsenek erős paklijaid, melyek jó része nem egy ritka, legendás lapot tartalmaz, amit nehéz megszerezni és nélkülük nem vagy elég versenyképes.
2015. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 2013 decembere óta játszom, 2 db paklit vettem eddig, plusz a Naxxramast és most a BRM-et. A napi questjeimet általában megcsinálom, és jelenleg olyan decket össze tudtam rakni csak a lapok szétszedéséből és újak craftolásából, hogy rank 7-ig felmentem vele. Szerintem ez nem rossz teljesítmény.
2015. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
RNG
2015. máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs értelme balanszról beszélni egy olyan játékban, ahol a legjobb játékos legerősebb pakliját/stratégiáját is egy kör alatt cafatokra szedi a random.
2015. máj. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"Nincs értelme balanszról beszélni egy olyan játékban, ahol a legjobb játékos legerősebb pakliját/stratégiáját is egy kör alatt cafatokra szedi a random."- Na ez is egy hét próbás ökörség.
2015. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valamelyik top HS játékossal olvastam egy interjút, amiben azt mondta, átlagban 60-65%-os győzelmi aránya van, a riporter pedig hüledezett ezen. Ha ez nem példázza a random erejét, akkor nem tudom, mi. Kedvenc kártyajátékomban, a Netrunnerben a jobb játékos 90% eséllyel nyer - a HS nem ilyen. A hívei pont ezzel szoktak nekem érvelni: hogy bárkinek lehet benne sikerélménye. Nálam ez pont az ellenkező hatást éri el. Beletoltam kb. 50 órát, de többet nem is fogok, mert nekem iszonyúan frusztráló.
2015. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oh. Nem tudtam, hogy a ranked módban random paklival kell játszani. De azért ott is számít, hogy mennyire jó a játékos nem? Gondolom nyilván sok múlik az RNG-n, mint ahogy fentebb is említettétek, de azért ha tud valaki, az rosszabb kártyákkal is el tudja verni az ellenfelét, nem? Vagy vannak olyan körök, amikor az RNG miatt buktok ranked-eket, mert annyira rossz lapokat kaptok, hogy a legjobb tudásotokat bevetve sem tudtok mit kezdeni az ellenfél lapjai ellen?
2015. máj. 8. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:

A rankedet nem random lapokkal kell játszanod, csak az arénát kell úgy.

Amúgy pedig igen, sajnos az rng ellehetetlenítheti a meccsedet, pl a kezdőlapjaid a legnagyobb lapjaid és utána is csak nagyokat húzol, hiába van normális paklid, amiben normális mennyiségben vannak a lapok és egy ilyen helyzetből nem tudsz nyerni, hacsak az ellenfél nem kap hasonlóan rossz lapokat, de ennek nagyon kicsi az esélye.

2015. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Bocsi a tévedésért :)

Hát ezt szomorú hallani :S

Az aréna miben más a ranked-nél a random paklin kívül?

Több pontot kapsz egy-egy win-ért?

2015. máj. 8. 21:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!