Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SeeMTA bannoltak, most hogyan?

SeeMTA bannoltak, most hogyan?

Figyelt kérdés

A lényege annyi a sztorinak, hogy NonRP-sen kiszedtek a kocsiból, majd elhajtottak, de mikor az admin visszaportolta hozzám az embert, akkor megirtam neki OOC chatben hogy "Te köcsög", és erre kaptam 1 hónap bant, amikor mások, ahogy látom maximum 120 percet szoktak kapni. Fórumra nem tudok unban kérelmet irni, mert függesztve van a fiókom(fórumra se tudok belépni), Thommasnak pedig irtam már Skypen, és bejelöltem facebookon is, de semmi reagálás.

Hogyan tudnék valahogy elérni egy admint, aki tudna segiteni?



2015. máj. 7. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
kibanolt az admin 1 hónapba. Egy másik admin miért bírálná felül a döntését?
2015. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bírd ki azt az 1 hónapot. Engem 2030-ig bannoltak, mégse sírok miatta. :D
2015. máj. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 WildTurtle válasza:
de nemlehet vhogy visszamenni? pl ujrarakod a gépet stb?
2015. máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem lehet úgy visszamenni..várd ki, menj ki napra :)
2015. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek már le is járt az az 1 hónap, gondolom azóta vígan játszik a See-n...:D


WildTurtle: Ha újratelepíted a géped, vagy op rendszert cserélsz (pl. Win7-ről Win8-ra) akkor új accountot tudsz majd csinálni.

2015. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!