Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy League of Legends-hez...

Egy League of Legends-hez kapcsolódó weboldal szerint kaphatok ingyen skineket, ez mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

[link]


ez lenne az oldal, tapasztalatokat had kérjek, köszönöm.



2015. máj. 7. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ja spammelni kell a reflinkkel, mint ahogy most te tetted.
2015. máj. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Cigánykodás. Ez a jó szó rá.
2015. máj. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

úgyse kapsz semmit.

De egyből referral linket osztani, neked aztán van bőr a képeden.

2015. máj. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ingyen skines oldalak átverések. Értek hozzá, tudom hogy működnek az "ingyen skin" oldalak, működésileg is. Saját érdekedben kérlek ne dőlj be neki. Ingyen skint kapsz ha like-olod a facebook oldalát a lolnak, ha twitteren követed, vagy ha feliratkozol a youtube csatornákra. Ezek egy garen skin, egy riotlány tristana, és egy elszabadult alistar. Valamint ritka alkalmakkor mistery ajándékot lehet kapni, mint karácsonykor. Ezek az oldalak úgy működnek hogy megadod a jelszavad, felhasználóneved, letárolja, és már be is tudnak lépni a fiókodba.
2015. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem átverés (nem az összes) én pl. megkaptam Alistart Tristana Garent +mindegyikhez egy skint

Vagy ha magyarba játszol akkor megkapod aniviat+skint

És van még1:ha asszem egy éve jétszol vele és egyszer sem AFK-oltál (kilépés a játék közben)akkor limitált skint kapsz!!!!!Én Piros Lap katát kaptam meg :D.

2015. máj. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem úgy van ha nem lépsz ki. Hanem ha nem volt korlátozásod rangsoroltra, nem voltál chat bannolva, meg ilyenek. És nem limitált skin hanem véletlenszerű. ÉS de. Az összes ilyen oldal kamu, alistar, garen, tristana, anivia mind a riot hivatalos oldalán szerezhetőek be. Bár anivia az újannan regisztráltaknak már nem ingyenes. Turulmadár aniviára gondolsz ami amúgy egy fehérfejű rétisas. :3
2015. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!