Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mortal Kombat X PC?!

VargaPeter1993 kérdése:

Mortal Kombat X PC?!

Figyelt kérdés
Még mindig rossz a MortalX pcs verziója?? ÉS a Mortal9 nek a multija még mindig ugyan olyan rossz mint volt?

2015. máj. 6. 21:40
 1/5 anonim válasza:
Szerintem az összes ilyen verekedős szar PC-re, ha van kontrollered akkor jó. Másrészt a kérdést bővebben kifejhetnéd, mondjuk, hogy mi volt a rossz benne.
2015. máj. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1: Valószínűleg a kalózverzióra gondolt, mert az eredeti tökéletesen működik.
2015. máj. 7. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Valószinüleg nem a kalóz verzióra gondoltam ugyanis még nem vettem meg és le se töltöttem de sok oldalon írták hogy az onlyne része elégé sokat akadozik 60 fpst meg erős gépekkel se tudják stabilan tartani..... és azóta nem hallottam volna hogy ki lett javítva

POlvastam 1-2 hónapos cikkekben és ép azért tettem fel a kérdést mert potyára szart nem akarok venni ..alap hogy controllerel játszanám ez természetes verekedős játéknál

2015. máj. 7. 17:25
 4/5 A kérdező kommentje:
bocsi 1-2 hetest akartam írni nem hónapost
2015. máj. 7. 17:28
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]

Tessék még most is elég sokan panaszkodnak hogy max graffon 1080p ben 40 fps körül megy csak

2015. máj. 7. 17:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!