Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet team fortress...

Hogyan lehet team fortress 2-ben új fegyvereket szerezni? Egyszerűen sehogy sem megy!

Figyelt kérdés
Még új vagyok és eléggé gagyi fegyvereim vannak. Kb mindenkinél ilyen 30-as szintű fegyver van nekem meg csak 1-es. Légyszi Segítsetek! A válaszokat előre is köszönöm! :)

#játék #Team Fortress 2 #új fegyverek
2015. máj. 6. 17:34
 1/5 anonim válasza:

A játék random dobálja ezeket,ám ha még nem költöttél a játékba pénzt(0,07cent is elég)akkor nagyon kevés fegyvet ad.És amenyiben veszel cuccot a játékban lehetőséged van a 167 fegyverből egy sapit barkácsolni ami a játék legértékesebb tárgya. E-mellet vehetsz kulcsokat 1,50 euért amivel tudsz ládát kinyitni amiben vagy egy nagyon értékes fegyvert kapsz, ami 25 killenkért szintet lép,vagy egy nagyon ritka sapit aminek nagyon menő és ritka effektei vannak.Ilyet találhattál már szerveren(játékos ki felett villámok,kártyák lebegnek).És amúgy is a legjobb fegyverek a játékok az alap fegyverek.Ha megnézed a profi tf2 esportot,ott mndenki alap fegyverekkel megy.

Örülök,hogy segythettem.

U.I. Ha kell segítség kell:akkor a steam profilom:

Mcpurplemuffin és a profilképem egy töltő.

2015. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :) Spy-nál milyen fegyvereket tudsz ajánlani?
2015. máj. 6. 19:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az Álvaálcát meg az örökké tartó jutalmadat ajánlom
2015. máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsot! :)
2015. máj. 13. 19:58
 5/5 anonim válasza:
.
2015. dec. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!