Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of tanks ben melyik...

World of tanks ben melyik tankot érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

Excelisior

Churchill III

Chi-Nu Kai



2015. máj. 5. 22:21
 1/8 CptTomato ***** válasza:
Excelsior.
2015. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 portmanas válasza:
Farmolásra vagy legénységhúzásra?
2015. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
farmolás
2015. máj. 6. 21:33
 4/8 berci0127 ***** válasza:
Szerintem a Chi Nu Kai lenne a jó döntés, bár nem tudom hogy mennyit lehet keresni vele! Mondjuk ez leginkább attól függ hogy a lassú nagy páncélú tankokat, vagy a mozgékony kicsit mesterlövészkedőseket szereted! A Chi Nu Kai az utóbbi stílust képviseli, szinte ugyan olyan tank mint egy T-25!
2015. máj. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 CukorHero ***** válasza:

Excelsior.

A Chi-Nu Kai mozgékony???

2015. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Chi Nu Kai egy szenvedős lassú papír tank az ilyeneket utálom a legjobban, mert legfeljebb szilárd tárgyak vagy esetleg a camodra hagyatkozhatsz. Inkább jó messziről való sniperkedésre való, a másik tankokkal nincs tapasztalatom.
2015. máj. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van Chi-Nu Kai-om és nagyon sokan leírják pedig szerintem igenis jó tank legalábbis saját szintjén mindenképpen.


Való igaz nem egy villám, de azért lomhának sem mondanám. Egy KV-t vagy Churchillt lehagy és eljut oda ahova kell. Tűzereje nagyon jó. Alap lőszerrel is elvan még 7-es szinten is. Viszonylag pontos tehát lehet vele messziről sniperkedni, de legjobban inkább másodvonalbeli támogatónak való. Töltési ideje sem rossz.


Golyófogónak nem való mert a páncélját viszonylag könnyen átlövik. Közelharcra (szélsőséges eseteket leszámítva) még saját szintjén sem ajánlom. A kis kaliberű III-as IV-es meg pár V-ös tank lövését fel tudja fogni, de 10-ből max 2-er. Hozama jó kör esetén jó. Én nem emlékszem, hogy valaha is mínuszos köröm lett volna vele. Javítása is olcsó.


A másik kettőről nem tudok nyilatkozni.

2015. máj. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Churchill III szerintem a legjobb döntés.
2015. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!