Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5 HELP! Miért nincs küldetés?

GTA 5 HELP! Miért nincs küldetés?

Figyelt kérdés

Párommal próbáljuk végigvinni a játékot, de nem ad küldetést...teljesen elakadtunk. Az utolsó a 37. küldetés volt (Mr. Richard vagy mi)... egy ideig kiírta a gatway-es szöveget is, kérdeztem páromat hogy azzal mi lett, de már olyan rég volt tennivaló a játékban, hogy ő is elfelejtette... megcsináltuk az összes Random Events-et, 15 S&F-et, 11 miscellaeous-t, és 12 Hobbis baromságot (van ahol azt írták hogy ezek közül jópárat meg kell csinálni és csak akkor ad küldit... de már nagyon unjuk...)

Valaki segítsen légy szíves, hogy ilyenkor mi van!!!



2015. máj. 5. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Eredeti a játék?


Ha igen akkor csináld meg az összes apró melléküldetést minden szereplővel. Nekem is volt ilyen és tudom nagyon idegesítő.

2015. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, eredeti...Xbox 360-on jatszunk. Mar a kerdojeleket is vegigcsinaltuk, meg minden szart amit jelzett a terkep... mar csak az olyanok vannak amiket a jatek nem ir ki... mar inkabb megneztuk a videokat hogy milyen dolgokat lehet csinalni.. miscellaeousokat olyan reg ota probaljuk megcsinalni hogy mar teljesen elvesztettuk a fonalat
2015. máj. 6. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!