Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehetséges, hogy nem kompatibi...

Lehetséges, hogy nem kompatibilis a gépem alkatrészei? Vagy Driver hiba?

Figyelt kérdés

Ezen területen nem vagyok jártas, de már elég rég elkezdte azt, hogy játék közben úgynevezett GRAPHICS GLITCH-ek jönnek elő amitől nem lehet játszani, és egy idő után kifagy a játék


https://www.youtube.com/watch?v=_lR7Fr3KYOc


Csináltam egy videót amit én látok, de nem csak ennél a játéknál van ez így...eddig ahány játékot próbáltam az összesnél ugyan az a probléma lép fel.Ezen a videón a játékon belüli beállítások "Very High"-on voltak.


GeForce GTS 450 1GB


Intel(R) Core(TM) i3-3240 CPU @ 3.40GHz


Alaplap : Gigabyte Z68AP-D3


RAM : Corsair XMS3 2x4gb


2015. máj. 5. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
elég zsenge a gépednek az a proci. Alapvetően nem bírja a terhelést szegény. Far Cry 4-hez már 4 magos, nem 4 szálas processzor kell alapból.
2015. máj. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm..majd megprobálod valami erősebbet beszerezni, igazából most vennék épp egy videókártyát egy GTX 960-t és egy Deamon 6004 gépházat, azután a processzor lessz a cél, csak félek hogy nem elég a táp,sőt biztos vagyok benne..egy Energon 550Watt-os :/
2015. máj. 5. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!