Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4? Eladjam vagy játszak...

Sims 4? Eladjam vagy játszak vele?

Figyelt kérdés

12/f vagyok sokkal jobb angolból az átlagnál. Megvettem a sims 4-et de én hülye nem néztem meg hogy magyar-e. És lám, nem...

Még nem bontottam ki és még a nilonban van. Adjam el vagy játszak vele angolul? Nem lesz nehéz?

Előre is köszi :D



2015. máj. 2. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél vele játszani, akkor tartsd meg.
2015. máj. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó, de nem lesz nehéz?
2015. máj. 2. 16:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyiért adnád? :D
2015. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne, hogy mennyiért adnád. :D

Amúgy te tudod, hogy mennyit tudsz angolul, mi nem látunk a fejedbe.

2015. máj. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb ovis szintű alap angol kell hozzá. De anélkül is lehet érteni. Magyar verzió meg nincs belőle, szóval ha játszani akarsz játssz ezzel. Ha nem akkor add el.
2015. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

7 évesen a sims 1-el simán játszottam, pedig egy szót se tudtam angolul. Kipróbáltam mindent, hogy mit csinál, kerek 5 percet vett igénybe, hogy megtanuljam, mire szabad rákattintani, mire nem.

A 4 se nehéz egyáltalán. Talán a Get to Work-höz már kell egy kis tudás, mert abban feladatokat is kapsz.

2015. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül inkább játszottam vele tegnap, csak azt nem tudom hogy hogyan kell kikapcsolni a szabad akaraterőrt! Valaki meg tudná mondani?
2015. máj. 3. 10:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Bemész a beállításokban,

kiválasztod oldalt a Gameplay fület, és itt berakod a pipát a "Disable Autonomy for Selected Sim" opciót.

2015. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!